Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Publicēta otrā dziesma no topošā albuma, kas būs veltīts Mārtiņam Freimanim

Radiostacijās nonācis otrais ieraksts no maijā gaidāmā Mārtiņam Freimanim veltītā dziesmu albuma Mans draugs - Mārtiņš Freimanis, kuru ieskaiņojusi grupa Labvēlīgais tips sadarbībā ar dziedātāju Elzu Rozentāli.

Jau ziņots iepriekš, ka šī gada maijā kompānija MicRec sadarbībā ar Mārtiņa Freimaņa fondu plāno izdot Mārtiņam Freimanim veltītu dziesmu albumu Mans draugs - Mārtiņš Freimanis, kurā savas versijas par pirms septiņiem gadiem pāragri mūžībā aizgājušā dzejnieka un mūziķa dziesmām, ierakstījušas grupas Rīgas Modes, Musiqq, Labvēlīgais tips un Elza Rozentāle, Līvi, Z-Scars, Refleksija un tādi izpildītāji kā Lauris Reiniks un Rūta Reinika, Artūrs Gruzdiņš, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Katrīna Bindere un Kārlis Būmeisters.

Kā pirmā pie klausītājiem pirms nedēļas nonāca grupas Rīgas Modes versija dziesmai Redz kā tu ar mani!, bet pagājušajā piektdienā radiostacijās nonāca jau otrais ieraksts, grupas Labvēlīgais tips un dziedātājas Elzas Rozentāles kopdarbs, dziesma Bums. Ieraksta producēšanā iesaistījās arī pieredzējušie producenti Lotars Lodziņš un Jānis Kalve.

Dziesmas Bums oriģinālā versija bija iekļauta grupas pirmajā oficiālajā albumā Putni, kurš nāca klajā 1998.gadā un bija pirmais, sadarbībā ar MicRec izdotais albums.

"Mārtiņš bija mūsu draugs, tāpēc mēs ne mirkli nešaubījāmies par to, vai piedalīties šī veltījumu albuma tapšanā," atzīst grupas Labvēlīgais tips mūziķi.

Paralēli albuma sagatavošanas darbiem, publicēšanai tiek gatavota arī Daigas Mazvērsītes grāmata par Mārtiņu Freimani, kurā būt atrodami līdz šim nezināmi fakti par Mārtiņa dzīvu, draugu atmiņu stāsti un fotogrāfijas.

Vairāk par Mārtiņa Freimaņa fondu varat sameklēt fonda mājas lapā - www.mff.lv.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai esi par pudeļu depozīta sistēmas ieviešanu Latvijā?

Kopā nobalsojuši: 101

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Aicina uz pirmo fizikas festivālu Latvijā

12. maijā Rīgā, Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, notiks Latvijā pirmais fizikai veltītais festivāls FIZMIX Eksperiments, kurā bērni, jaunieši un arī vecāki varēs iepazīt eksaktās zinības daudzvei...

Vēsture Dienā: Mūzika un žokeji

Sākumā tās rādiuss būs neliels, kādi 10 km no raidītāja vietas, – ar šādu tehnisku informāciju pirms 25 gadiem sākās Dienas raksts par jaunas neatkarīgas radiostacijas Radio SWH tapšanu. Turpat ...

Interesanti

Vairāk Interesanti

Receptes

Vairāk Receptes

Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki

Notikumi

Vairāk Notikumi

Cits

Vairāk Cits

Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas

Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko