Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Piektdiena, 7. oktobris
Daumants, Druvvaldis

Labvēlīgais tips

Labvēlīgais tips dodas rudens koncerttūrē Man jau 30

Dabā ir tā iekārtots, ka pēc vasaras seko rudens. Koncertdzīvē – pēc pirmās tūres seko turpinājums. Un vasaras koncertsērijas Man jau 30 rudens metiens notiks 11. septembrī Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē, 17. septembrī teātra namā Jūras vārti Ventspilī, 1. un 2. oktobrī VEF Kultūras pilī Rīgā, kā arī 30. oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsis.

Grupa Labvēlīgais tips aicina uz koncertiem Latvijas estrādēs

Iespējams, vispozitīvākā Latvijas grupa Labvēlīgais tips aicina uz ne mazāk pozitīviem koncertiem Es nav redzējis Tevi jau sen! Latvijas estrādēs. 25. jūlijā grupa uzstāsies Valmieras, 1. augustā – Saldus, 7. augustā – Ikšķiles, bet 8. augustā – Alūksnes estrādē, informēja grupas pārstāvji.

Sēdizrādi turpinot – rokas augšā!

Informēt par grupas Labvēlīgais tips koncerttūri gribas asprātīgi, spēlējot līdzi viņu pašu stilam. Bet labāk par viņiem diez vai sanāks... Septembra sākumā Tēvu dienai par godu grupa laida klajā izteikti tematisku singlu Fāters aiziet muterēs, kas bija jāuztver arī kā priekšvēstnesis grupas koncerttūrei, kas 5. oktobrī startēs Rēzeknē Latgales vēstniecībā Gors.

Grupa Labvēlīgais Tips publicē hīta Lai jauno versiju

Šonedēļ nāk klajā grupas Labvēlīgais Tips hīta Lai jaunā versija. Nākamgad kopš šīs dziesmas tapšanas apritēs divdesmit gadi, un tā bija iekļauta grupas albumā Tipa labākās dziesmas, kas tika izdots 1999. gadā.

Labvēlīgais tips atskaņo jauno albumu Kaste

Grupa Labvēlīgais tips piektdien, 31. martā, radio SWH studijā tiešraidē atskaņoja dziesmas no jaunā albuma Kaste, ko klajā laidīs, kā ierasts, 1. aprīlī - joku dienā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide