Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

FOTO: Ķepaiņi meklē jaunas mājas un gādīgus saimniekus

Kā katru nedēļu, publicējam fotoattēlus ar dzīvniekiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nonākuši patversmē, bet ļoti gribētu atrast sev jaunas, pastāvīgas mājas un gādīgus saimniekus.

Top komentāri

Euro
E
varētu "ķepaiņiem" - pretīgs vārds arī cenas pielikt klāt uzreiz, jo nevienu dzīvnieciņu jau pa brīvu nevar dabūt . Un patversmju uzturētāju purni paliek aizvien resnāki un resnāki . Ja tā ir prece tad jāsauc lietas īstajos vārdos . Tā nav labdarība bet ienesīgs bizness !!!
rasa
r
Kā Jums nav kauna apvainot patversmes, patversmes suņus adod, čipētus reģistrētus, sterilizētus, kastrētus. Tieši otrādi slud. SS.Lv. un citi slud vairotāji dāvā pa labi un kreisi suņus kaķus, ne sterilizētus, ne čipētus un potētus gan šķirnes, gan sakrustotos, gan krančus, gan lielus, kucēnus
?
?
Kāpēc patversmēm ir ļauts piedāvāt sabiedrībai nesterilizētus dzīvniekus. Un agresīvus, nesocializētus dzīvniekus. Kāpēc viņi brīnās, ka neviens negrib ņemt suni ar audzēju uz purna? Viņi nezina, cik maksā vetārsta pakalpojumi? Ja dzīvnieks ir slims, vecs un nevienam nav vajadzīgs, varbūt viņu tomēr nošpricēt, nevis ieskapēt kādam nabaga pensionāram vai vientiesim, kas atdos visus savus ienākumus un iebrauks ātro kredītu verdzībā, lai tio veco kveksi ārstētu. Patversmes bieži šai ziņā rīkojas neētiski. Viņi zina, ka dzīvnieks ir stipri slims, vņi redz, ka tie, kas paņem, nav turīgi, bet laimīgi, ka tikuši vaļā, jo kāds vientiesītis uzkāris sev kaklā vecu, slimu dzīvnieku un parakstījies uz 4 cipariem rakstāmiem vetārstu rēķiniem.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko