Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Bruknas muižā notiks labdarības koncerts Uzcel savu baznīcu!

Svētdien, 10. jūnijā, Bruknas muižā notiks jau par tradīciju kļuvušais labdarības koncerts Uzcel savu baznīcu!. Pirms koncerta no plkst.14 gleznainajā Bruknas muižas dārzā būs atvērtas radošās darbnīcas, kuras vadīs gleznotāja Ieva Bondare un mākslinieces Elita Patmalniece un Ilze Patmalniece.

Bruknas pastorālā ainava, skaistā, sakopta vide un renesanses stila dārzs rosināt rosina uz radošumu, lai kopā ar māksliniecēm smeltos iedvesmu un taptu kāds atmiņā paliekošs gleznojums vai skice. Ieva Bondare, Elita un Ilze Patmalnieces apmeklētājus iedrošinās ļauties krāsainībai un uz molberta radīt savu pasaules redzējumu.

Kā viens no neiztrūkstošiem, Bruknas muižas neaizmirstamiem mirkļiem būs cepļa atvēršana. Par to parūpēsies podnieks Artis Kleinbergs. Savukārt biedrība homo ecos: piedāvās radošas  darbnīcas - interesantu veidu, kā apgūt jaunas dabai draudzīga dzīvesveida zināšanas. Dalībnieki pārliecināsies, ka savu laiku nokalpojušās lietas, piemēram, iepakojums, tekstila izstrādājumi, papīra, plastmasas, skārda u.c. produkti, ne vienmēr ir atkritumi tūlītējai izmešanai. 

Arī par mazajiem pasākuma apmeklētājiem būs padomāts. Izklaidējošas un pamācošas nodarbes kopā ar Lielajām spēlēm patiks ikvienam bērnam.

Pirms lielā koncerta brīnišķīgus mirkļus apmeklētājiem sagādās operdziedātāja Ilona Bagele, kura plkst.15 Bruknas baznīcā ar emocionāli piesātinātu koncertu uzstāsies kopā ar ērģelnieci Larisu Carjkovu.

Plkst.16 Bruknas muižā koncertā Uzcel savu baznīcu! piedalīsies Intars Busulis un Abonementa orķestris, Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš, Olga Rajecka, Aivars Hermanis, Ralfs Eilands, Aija Vītoliņa, Elza Rozentāle, Ieva Akurātere, Jānis Lūsēns, Atis Ieviņš, grupa Putnu Balle, koris Laiks un citi Latvijā pazīstami mākslinieki. Kā allaž, koncertu vadīs Maija Kalniņa.

Biļetes uz notikumu iegādājamas Biļešu paradīzes mājaslapā.

Labdarības akcija Uzcel savu baznīcu! aizsākās 2012.gadā, kad, priestera Andreja Mediņa iedvesmoti, vairāki Latvijā zināmi un  radoši ļaudis nolēma palīdzēt uzcelt dievnamu. Bruknas stāsts ir īpašs, jo vērienīgā celtne tiek būvēta un veidota pašu - Kalna svētību kopienas rokām. Ļaudis ceļ ne tikai fizisku ēku, bet rod spēku un ceļu atpakaļ pie sevis, pie dzīves, kas brīva no alkohola un narkotiku posta.

Top komentāri

Vitucis
V
Atbildot nesaprotošajam. Varbūt labāk aizliedzam uzmācīgo reklāmu, kas cilvēkiem uzspiež pirkts sev nevajadzīgas lietas, var būt arī televīziju un internetu, kas cilvēkiem skalo smadzenes visdažādākos veidos. Ja nevajag ticību, tad netici, ja negribi ticēt Dievam, tici Sātanam... kaut kam jau katrs tic. Bruknā veiksmīgi palīdz cilvēkiem cīnīties ar alkohola un narkotiku atkarību, un šādi projekti palīdz gūt līdzekļus, lai palīdzētu nelaimē nonākušajiem. Bet vai tu, kas nesaprot, kādam kau reizi esi palīdzējis?
Nesaprotu
N
Labdarības pasākums parasti ir par ziedojumiem,bet šeit tiek tirgotas biļetes,sākot no 10eur...
00
0
Nesaprotu šādus projektus. Kāpēc jāuzspiež ticība?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

FOTO: Dzīvnieciņi meklē mājās un gādīgus saimniekus

Ar laikraksta Diena un portāla Diena.lv starpniecību ceram atrast dzīvniekiem jaunas mājas. Kā katru nedēļu, publicējam fotoattēlus ar ķepaiņiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nonākuši patversmē, bet ļo...

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko