Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kalnietei uztic ETP grupas viceprezidentes posteni

Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (Jaunā Vienotība) ievēlēta par Eiropas Parlamentā lielākās politisko partiju frakcijas - Eiropas Tautas partijas (ETP) grupas - viceprezidenti, aģentūru LETA informēja Kalnietes palīdze Elīna Bīviņa. Kalnieti amatam virzīja Baltijas un Ziemeļvalstu deputāti. Kalniete uzsvēra, ka aicinājumu turpināt strādāt ETP grupas prezidijā viņa uztver ar lielu atbildību.

"Eiropa arvien saskaras ar lieliem izaicinājumiem, lai saglabātu tās vērtības, vienotību un gādātu par valstu drošību. Latvijas interesēs ir stipra un cieši integrēta Eiropa, tās principu aizstāvēšanu uzskatu par savu pienākumu, uzņemoties grupas viceprezidentes amatu," norādīja politiķe.

Viņa pauda, ka arī iepriekšējā Eiropas Parlamenta sasaukumā pienākumi ETP grupas viceprezidentes amatā bija saistīti ar ārlietām un ES vērtībām.

Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovski (JV) aģentūrai LETA pauda, ka Kalnietes ievēlēšana ETP grupas viceprezidentes amatā ir augsts novērtējums visai Latvijas delegācijai un tas stiprinās Latvijas balsi ne tikai ārpolitikas jautājumos, strādājot pie Eiropas kopējās drošības politikas, bet arī tādos Latvijai svarīgos jautājumos kā Eiropas Savienības budžets un Eiropas Savienības fondu sadalījums.

Kalniete, pildot doto mandātu darbam Eiropas Parlamentā, strādā Ārlietu un Starptautiskās tirdzniecības komitejās, kā arī Drošības un aizsardzības apakškomitejā. Deputāte aktīvi darbojas Austrumu partnerības ietvaros, lai sekmētu demokrātiskos procesus tādās valstīs kā Ukraina, Moldova, Gruzija un citas.

Top komentāri

Itamars Toledano
Sandra Kalniete ir MŪSU cilvēks. Gudra, lietišķa, pievilcīga,latviska, erudīta, izglītota, attīstīta, aristokrātiska, dižciltīga...Ar vienu vārdu sakot, pilnīgs pretstats stulbajiem, rupjajiem, analfabētiskiem nolādētajiem izdzimteņiem un mēsliem, kas uzdrošinās šo lielisko sievieti ķengāt.
Neslāvs
N
Pēc 8 Levita prezidentūras gadiem Kalnietes kundze būs mūsu prezidente !
Pastalnieku fundamentālists
P
Uzskatu , ka Kalnietes kundzes veikums Latvijas atjaunotnē un uzplaukumā ir milzīgs. Laiks Brīvības monumenta Māti Latviju tautā sākt dēvēt par Sandru, jo kas ellē ir tā Milda !
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas