Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jakrins apgalvo, ka ik gadu līdz maijam visas bedres ir aizlāpītas

Neraugoties uz līdzekļu trūkumu, ik gadu Rīgas ielās līdz maijam visas bedres ir aizlāpītas, piektdien Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas sēdē sacīja Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

Pēc Jakrina teiktā, ik gadu bedru lāpīšanai Rīgas ielās tiek iztērēti aptuveni divi miljoni eiro, taču, lai pēc iespējas ātrāk uzlabotu ielu kopējo stāvokli galvaspilsētā, šim mērķim vajadzētu atvēlēt vismaz septiņus līdz astoņus miljonus eiro gadā.

Jakrins arī argumentēja, ka, pretēji sociālajos tīklos paustiem komentāriem un novērojumiem, pašlaik pielietotā tehnoloģija - aukstā asfalta ieklāšana - izmantojama arī bedrēs, no kurām nav izslaucīts ūdens.

Tāpat Jakrins norādīja, ka šogad Satiksmes departaments grasās sniegt pieprasījumu, lai no Rīgas domes budžeta ielu bedru lāpīšanai tiktu atvēlēti lielāki līdzekļi. Opozīcijas pārstāvis Vilnis Ķirsis (Vienotība) kritizēja Jakrina teikto, norādot, ka pēdējo gadu laikā no departamenta puses nav pausta informācija par līdzekļu trūkumu, līdz ar ko deputātam nav skaidrs, vai Jakrins ir kompetents pildīt savus amata pienākumus.

Pēc Ķirša domām, no pašreizējās kritiskās situācijas uz Rīgas ielām būtu bijis iespējams izvairīties, ja vien departaments ik gadu, izskatot pašvaldības budžeta sadalījumu, nebūtu klusējis.

Pēc Jakrina prezentācijas sniegšanas un diskusiju daļas komiteja izsludinājusi pārtraukumu līdz plkst.14.30.

Otrajā sēdes daļā plānots apspriest Valsts kontroles veikto ziņojumu par Rīgas transporta infrastruktūras tēriņu lietderību, kā arī Ķirša iesniegto priekšlikumu lemt par Jakrina atbrīvošanu no amata.

precizēts virsraksts un 1.rindkopa

Top komentāri

Haha
H
Nu gan laiž. Laikam, Jakrinam Rīga ir 50m radiusā ap vietu, kur pats atrodas. :)))
nu
n
Mēs katru gadu redzam to "supertehnoloģiju",aukstā asfalta ieklāšana. Līdz maijam "aizlāpa",un gada beigās jau aukstais asfalts ir izkusis kopā ar sniegu un ledu. Nauda tiek iztērēta bezjēgā,un tā katru gadu viens,un tas pats...
B
tas jakrins gan ir dirslaizis ausainim
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas