Laika ziņas
Šodien
Migla

Maina piecu Rīgas vēlēšanu iecirkņu atrašanās vietu

Piecu Rīgas vēlēšanu iecirkņu atrašanās vieta tiks mainīta, otrdien lēma pašvaldības pagaidu administrācija.

47.vēlēšanu iecirknis atradīsies nevis privātajā vidusskolā RIMS Slāvu ielā 2, bet Rīgas Valda Avotiņa pamatskolā - attīstības centrā Salaspils ielā 14. Bet 48.iecirknis tiks pārvietots no a/s Augstsprieguma tīkls telpām Dārzciema iela 86 uz Rīgas 5.pamatskolas - attīstības centru Slāvu ielā 19.

75.velēšanu iecirknis darbosies nevis kultūras pilī Ziemeļblāzma, bet Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā Raiņa bulvārī 8. Savukārt Ziemeļblāzmā strādās 94.iecirknis, kas līdz šim bija izvietots Rīgas 46.vidusskolā.

Bet 144.vēlēšanu iecirknis no profesionālās vidusskolas RIMAN Patversmes iela 30 ar šodienas lēmumu pārcelts uz Puškina liceju Sarkandaugavas iela 22.

Pēc Rīgas vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Jura Kokina teiktā, iecirkņu maiņa nepieciešama, jo privātās izglītības iestādes lēmušas neļaut izvietot to ēkās vēlēšanu iecirkņus, un dome viņu lēmumu ietekmēt nevar.

Iecirkņu rotācijai bijuši arī citi iemesli, piemēram, Augstsprieguma tīkla ēkā notiekošie remontdarbi.

Jau ziņots, ka Centrālā vēlēšanu komisija šodien nolēma izsludināt Rīgas domes vēlēšanas, kas notiks šā gada 29.augustā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vēsture Dienā: Par pareizāko latvieti(6)

Turpinot debates par latvietībai būtiskām tēmām, 1995. gada 12. augustā SestDiena meklēja atbildes uz jautājumu: vai nacionālās identitātes meklējumi ir tautas mazvērtības kompleksa izpausme? Atbi...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas