Laika ziņas
Šodien
Migla

Martā sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos augusi par 1%

Šā gada martā, salīdzinot ar februāri, sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos auga par 1%, liecina jaunākais Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) tirgus cenu indikators.

Sekundārajā tirgū piedāvātajiem dzīvokļiem Rīgas centrā cena mēneša laikā nav mainījusies, bet Rīgas rajonā samazinājās par 0,2%.

Dzīvokļiem jaunajos projektos Rīgas centrā martā cena nav mainījusies, turpretī mikrorajonos tā palielinājusies par 0,1%. Rīgas rajonā cena jauno projektu dzīvokļiem nav mainījusies, bet Jūrmalā cena samazinājās par 3,5%.

2017.gada marta cenu indikators tika izveidots, pamatojoties uz monitoringa rezultātiem par reāli notikušajiem darījumiem, ko nodrošināja nekustamo īpašumu kompānijas Ober Haus, Latio un Balsts. Analizējot analītikas nodaļu sniegto informāciju, tiek noteikts vidējais statistiskais rādītājs katrā segmentā.

Saskaņā ar uzņēmumu sniegto informāciju martā vidējā piedāvājuma cena dzīvokļiem jaunajos projektos Rīgas centrā bija 2694 eiro par kvadrātmetru, Rīgas mikrorajonos - 1282 eiro par kvadrātmetru, Rīgas rajonā - 890 eiro par kvadrātmetru, Jūrmalā - 2720 eiro par kvadrātmetru.

Vidējā piedāvājuma cena dzīvokļiem sekundārajā tirgū Rīgas centrā bija 1387 eiro par kvadrātmetru, Rīgas mikrorajonos - 728 eiro par kvadrātmetru, Rīgas rajonā - 540 eiro par kvadrātmetru.

Vidējā piedāvājuma cena privātmājām Rīgas mikrorajonos martā bija 1108 eiro par kvadrātmetru (mēneša laikā tā nav mainījusies), Rīgas rajonā - 875 eiro par kvadrātmetru, kas ir samazinājums par 1% salīdzinājumā ar februāri, Jūrmalā - 1387 eiro par kvadrātmetru, kas ir samazinājums par 0,2% salīdzinājumā ar februāri.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kārtējās amatpersonu maiņas Rīgā(8)

Vienā no nozīmīgākajiem pašvaldības uzņēmumiem – Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) – notikušas kārtējās izmaiņas valdē. Pagājušās nedēļas pēdējās darbadienas vēlā pēcpusdienā plašākai sabiedrīb...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas