Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +8 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

BTA arī šogad apdrošinās Brīvības pieminekli 1,5 miljonu eiro vērtībā

Risku apdrošināšanas kompānija BTA Baltic Insurance Company (BTA) arī šogad Rīgas pilsētas pašvaldībai uzdāvinājusi Brīvības pieminekļa apdrošināšanas polisi 1,5 miljonu eiro vērtībā, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.

BTA dāvinātajā polisē ir iekļauta apdrošināšana pret uguns, šķidruma vai tvaika noplūdes, dabas stihiju, kā arī trešo personu prettiesiskas rīcības rezultātā radītiem bojājumiem pieminekļa masīvam.

"Brīvības piemineklis, kuru veido 13 Latvijas vēsturi un kultūru attēlojošas skulptūru un bareljefu grupas, latviešu tautai ir viens no tiem simboliem ar kuru visu šo gadu garumā, kopš pieminekļa atklāšanas 1935.gada 18.novembrī, cilvēku sirdīs dažādos vēsturiskos notikumos ir bijusi liela loma patriotisma veicināšanai. Tas ir bijis kā cerību stars Latvijas okupācijas gados un spēcīgs brīvības simbols neatkarības laikā. Brīvības pieminekļa materiālais novērtējums ir nosakāms tikai aptuveni, jo pievienotā vērtība jeb sajūtas, kas raisās Latvijas iedzīvotājiem atrodoties pie tā, ir neizmērojamas. Tas ir mūsu pagodinājums, ka varam būt vieni no Latvijas brīvības simbolu sargātājiem," sacīja BTA valdes priekšsēdētāja vietnieks Oskars Hartmanis.

Brīvības pieminekļa apdrošināšanas polisi BTA dāvina 16.gadu pēc kārtas.

Rīgā Brīvības piemineklis tika atklāts 1935.gada 18.novembrī, un to uzcēla par tautas saziedotiem līdzekļiem.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas