Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

NEPLP priekšsēdētāja vietnieka Āboliņa ienākumi pērn - 27 864 eiro

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja vietnieka Ivara Āboliņa ienākumi pērn sasniedza 27 864 eiro, liecina Valsts ieņēmuma dienestam iesniegtā amatpersona deklarācija.

Āboliņš par darbu NEPLP algā saņēma 23 757 eiro, tāpat viņa ienākumus papildināja SIA Žurnāls Santa honorārs 460 eiro apmērā. Valsts kase par iedzīvotāja ienākuma nodokļa pārmaksu Āboliņam atmaksāja 668 eiro.

Āboliņš deklarācija norādījis, ka SIA Izdevniecības Dienas Žurnāli viņam atbilstoši tiesas spriedumam izmaksāja 2767 eiro.

Āboliņš skaidrā naudā glabāja 8500 eiro, kas ir par 57 eiro mazāk salīdzinājumā ar amatā stāšanās brīdi, savukārt bezskaidrās naudas uzkrājumi bija 12 231 eiro apmērā, kas ir par 3771 eiro vairāk nekā iepriekš.

2017.gadā Āboliņam nav bijušas nekādas parādsaistības.

Papildu NEPLP ieņemtajam amatam Āboliņš deklarācijā norādīja dalību Valsts reģionālās attīstības aģentūras projektu iesniegumu vērtēšanas komisijā. Tāpat deklarācijā norādīti noslēgtie autorlīgumi ar izdevniecību Žurnāls Santa un Latvijas Futbola federāciju.

NEPLP priekšsēdētāja vietnieks deklarējis lietošanā esošu dzīvokli Rīgā.

Āboliņš NEPLP priekšsēdētāja vietnieka amatā strādā kopš 2017.gada februāra.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas