Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Trešdiena, 22. maijs
Emīlija

Pasniegtas Latvijas lepnuma 2011 balvas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
KALZ KARIN SABINE
K
labdien Es nodot jūsu rīcībā aizdevumu no 3000 līdz 500 000 eiro, saskaņā ar ļoti vienkāršiem nosacījumiem ikvienam, kas var atmaksāt. Es arī veicu ieguldījumiem un aizdevumiem starp īpaši visu veidu. Es varu piedāvāt īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa kredītiem, sadarbībā ar manu advokātu un pieejamu atmaksas periodā. Mēs nezinām, ja jūsu izmanto un mūsu pārvedumi ir apdrošinājis banku par darījumu drošību. Jūsu pieprasījumus iesniegt priekšlikumus attiecībā uz likmju un maksājumu pa daļām, un es būšu tava palīdzība. Visbeidzot par lielāku sapratni, lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu: [email protected] WhatsApp: + 33644681006
Duga:)
D
Cool:) Malači
Ignasi
I
Gorgeous work capturing this llveoy couple. Beautiful balance of artistic flare, tones and capturing the emotion of such a special day. I've no doubt the bride and groom are feeling quite joyful in their choice of photographer. Looks like someone will be shifting to more weddings soon. =)
Shawn
S
You've mnaaged a first class post
Sandra
S
That's a mold-breaker. Great thniknig!
Bucky
B
I told my grandtmoehr how you helped. She said, "bake them a cake!"
Gabriel
G
Leanrnig a ton from these neat articles.
Dilly
D
Aritcels like this make life so much simpler.
....
.
Dzirkstele nestāsta vis, tēma tika slēgta. Kāpēc?
Skatītāja
S
Esmu sašutusi par Marijas Naumovas krievu valodā dziedāto šupļa dziesmu latviešu bērniem, kas neko nesaprata , kaut dziesma bija ar dziļu saturu
Mara
M
Skatitaja,ko var piekasities...nu un tad,ka dziedaaja krieviski,neticu,ka beerni iipashi klausiijaas vaardus,noteicoshais tomeer ir muuzika....vai juus visu ko klausaties saprotat,stipri shaubos....bet tomeer klausaties,jo patik zhanrs/ritmi,solists/grupa u.t.t.
  • 0
  • 0
si
s
Lai man piedod citādi domājošie, bet šoreiz pasākums bija nedaudz aiz matiem pievilkts. Normāli, labi cilvēki, kuri dzīvo un izturas tā, kā vispār jau vajadzētu katram. Mīl savu darbu, palīdz bērniem, dzīvniekiem, grūtībās nonākušajiem. Man patika mecenātu kategorijā apbalvotais cilvēks, kurš teica- labdarība un publicitāte ir dažādas lietas. Un vēl vairāk novērtēju viņa brāli, kurš izturēja savu stilu līdz galam un TV neparādījās. Arī vienā no iepriekšējiem gadiem tieši mecenātu kategorijā bija veca kundze, kura neparko negribēja publiskoties:), bet izdarījusi bija daudz. Pasākums bija apzināti veidots žēlinošs un raudinošs, tāpēc ļoti patīkama pārmaiņa bija ugunsgrēka puišu mundrā ierašanās. Lielo cūku izstiept bija grūti, vistas diemžēl neizglābām:))) Visa zāle smējās:) Malači puiši! Man arī liekas, ka par labiem darbiem ir jāpriecājas nevis sevi jāžēlina un jāraud. Vienīgais, kur tiešām kaklā sakāpa kamols, bija gadījums ar Oļegu Zubkovu. Par viņu tiešām var teikt- lepnums, varonis. Nācās padomāt arī par viņa bioloģiskajiem vecākiem, kuri varēja iegūt lielisku dēlu, bet izlēma atteikties no viņa. Droši vien šis lēmums nebija viegls, tomēr ne tik dramatisks kā Oļega dzīve no pirmajām dienām. Nu, tas ir stāsts, ko atcerēties, kad ir grūti un nolaižas rokas. Viņš var sasniegt iecerēto, tāpēc mums arī jāvar.
Maijaa
M
Pieteikumu kā teica bija ap 500. žurijas skatījumā šie bija labākie. Visi gaiši cilvēki. Bet es par ko citu. No krievu laikrakstiem tikai "Čas". Kā panākt to, ka arī pārējie krievu laikraksti nemeklē tikai negācijas par Latviju, bet iesaistās arī labās lietās?
Piens
P
Maize, Jums laikam labāk patiktu pasākums Latvijas kauns. Oi, kā tur varētu izpriecāties! Ko pat tādu labu un vērtīgu ikdienā darāt? Cik pieņemto bērnu ģimenē, cik ugunsgrēkus esat palīdzējusi dzēst? Kā palīdzat, lai ielas bērni nenoietu no ceļa?Kādi citi sirdsdarbi varbūt?
tpk
t
Katram ir dota iespēja būt par Latvijas Lepnumu. Ne visi to spēj. Par pasākumu. Tomēr nepatīk, ka tas ir tik gaudulīgs. Mēs lepojamies un tam vajadzētu būt ar kaut kādu pacēluma pieskaņu nevis nemitīgu raudāšanu utml.
raudiet raudiet
r
latviešiem piestāv būt gaudulīgiem!

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli2017. gada stāsti

Vairāk 2017. gada stāsti


2016. gada stāsti

Vairāk 2016. gada stāsti


2015. gada stāsti

Vairāk 2015. gada stāsti


2014. gada stāsti

Vairāk 2014. gada stāsti


2013. gada stāsti

Vairāk 2013. gada stāsti


2012. gada stāsti

Vairāk 2012. gada stāsti


2011. gada stāsti

Vairāk 2011. gada stāsti


Jaunumi

Vairāk Jaunumi