Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +17 °C
Skaidrs
Trešdiena, 22. maijs
Emīlija

TV3

Tapis jauns muzikāls raidījums bērniem Ukulele

Sadarbojoties bērnu iemīļotā raidījuma Tutas lietas producentam Ausma un tehnoloģiju un izklaides uzņēmuma Tet vietējā satura ražotājam Tet studio, kā arī mediju grupai TV3 Group, ir tapis jauns muzikāls raidījums pirmsskolas vecuma bērniem Ukulele.

TV3 ziņas nākamgad rādīs citā laikā

Mediju grupas TV3 Group kanāls TV3 no 2020.gada 6.janvāra piedāvās daudz plašāku ziņu un informatīvo raidījumu programmu, turklāt TV3 ziņas turpmāk tiks rādītas citā laikā, informēja kanāla pārstāvji.

Anita Brauna pamet TV3 ziņu dienestu

TV3 ziņu dienesta producente Anita Brauna aģentūrai LETA apliecināja, ka nolēmusi atstāt darbu šajā medijā. Viņa klāstīja, ka lēmums vairāk ir personisks, taču sakritis arī ar pārmaiņām mediju grupā All Media Baltics.

All Media Baltics savus produktus apvienos zem TV3 zīmola

No decembra All Media Baltics visās trīs Baltijas valstīs veiks zīmola maiņu saviem produktiem, apvienojot tos zem TV3 zīmola. Arī pati mediju grupa turpmāk strādās ar zīmolu TV3 Grupa, portālu Diena informē uzņēmums.

Svarīgais komercnoslēpums

Aizbildinoties ar savu komercnoslēpumu, portāls Delfi un televīzijas kanāli TV3 un Pirmais Baltijas kanāls (PBK) ir aizlieguši nodibinājumam Riga.lv publiskot ar tiem slēgtos līgumus, kuri sniegtu skaidrību, kādus tieši maksas pakalpojumus šie mediji gadiem ilgi ir snieguši slavenajai Rīgas domes struktūrai. Turklāt Delfi un PBK apmaksātu informāciju ir turpinājuši izvietot vēl šopavasar.

TV3 vadītāja Zūzena atstās darbu All Media Latvia vadībā

Ilggadējā televīzijas programmas TV3 vadītāja Baiba Zūzena atstās darbu mediju grupas SIA All Media Latvia vadībā, un viņu nomainīs pašreizējais grupas All Media Baltics valdes priekšsēdētājs Kristians Antings.

Tērauda: NEPLP vēršanās pret žurnālistiem, kas dara savu darbu, ir skumjš pārsteigums

Fakts, ka Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vēršas pret žurnālistiem, kas dara savu darbu, ir skumji pārsteidzošs, aģentūrai LETA pauda Saeimas Mediju politikas apakškomisijas priekšsēdētāja Vita Anda Tērauda (AP), komentējot NEPLP uzsākto administratīvā pārkāpuma lietvedību pret mediju koncernu All Media Latvia.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide