Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kanālā LNT ziņas rāda tikai agri no rīta un naktī

Šonedēļ televīzijas kanālā LNT ziņu raidījumi tiks raidīti tikai agri no rīta un naktī, liecina TV programmā pieejamā informācija.

Pirmdien, kad pirmo reizi LNT ēterā vairs netika rādītas TV kanāla komandas radītās vakara ziņas, kas līdz šim ēterā bija plkst.20, TV3 ziņu dienesta sagatavotās ziņas ēterā bija vien plkst.23.20. Rīta informatīvā pārraide 900 sekundes gan turpina iznākt plkst.6.

TV programma liecina, ka TV3 vakara ziņu izlaidums kanālā LNT katru dienu plānots atšķirīgā laikā. Piemēram, šodien tās tiks rādītas plkst.23.25, trešdien - plkst.23.30, ceturtdien - plkst.00.25 (naktī uz piektdienu), bet piektdien - plkst.23.50.

Vēlu naktī paredzēti arī minēto ziņu raidījumu atkārtojumi.

Pārējā laikā LNT ēterā tiek raidītas filmas un citi izklaidējoša satura raidījumi.

Mediju grupā All Media Baltics aģentūrai LETA iepriekš norādīja, ka laika posmā līdz brīdim, kad tiks pieņemts lēmums par jaunu apraides atļauju izsniegšanu un esošo anulēšanu, All Media Baltics nodrošinās prasības, kas noteiktas apraides atļaujās, tai skaitā par noteiktu ziņu apjomu kanālā LNT. Apraides atļauja nenosaka ziņu satura veidotāju, tāpēc no 2.decembra kanālā LNT tiks rādīts TV3 ziņu dienesta veidotais ziņas, norādīja mediju grupā,

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) loceklis Patriks Grīva aģentūrai LETA skaidroja, ka NEPLP kā mediju uzraugs nevar ietekmēt uzņēmuma satura raidīšanas laikus. Viņš atzīmēja, ka jautājums, kad tiek raidītas ziņas, ir medija redakcionālais lēmums.

Grīva piebilda, ka NEPLP prioritāte ir, lai medijs nepārkāpj apraides licences nosacījumus. "Kamēr nav mainīti vai pārkāpti pārraides atļaujas nosacījumi, tikmēr NEPLP neiesaistās redakcionālos lēmumos. Tā ir viņu darīšana," sacīja Grīva.

Kā ziņots, All Media Baltics no decembra Baltijā strādā ar TV3 zīmolu, savukārt kanāls LNT vairs neturpina darbu esošajā formā. Kompānijā solījusi paplašināt kanāla TV3 piedāvāto ziņu apmēru, pārnesot lielāko daļu no LNT ziņu dienesta radītā satura. Mediju grupa veido arī vienotu ziņu dienestu. 

Nedēļas nogalē ēterā iznāca pēdējais LNT ziņu dienesta veidotais ziņu raidījums, kas atšķirībā no ierastās programmas bija stundu garš.

Par TV3 Ziņu un informatīvo raidījumu dienesta vadītāja vietas pienākumu izpildītāju uz laiku iecelta TV3 ziņu vadītāja Kristīne Anže, kura amata pienākumus pildīs līdz brīdim, kad tiks pabeigta atlase uz jaunā ziņu dienesta vadītāja amatu.

Turpmāk jauno TV3 ziņu producentu komandu veidos LNT ziņu producents Valdis Francis un TV3 ziņu producents Alvils Vīksna. Savukārt rīta ziņu raidījuma 900 sekundes producentu komandā būs Diāna Vīlipa-Folka un Ilze Aginta. Savukārt informatīvo raidījumu producenti paliks nemainīgi. Raidījumu Bez Tabu veidos Diāna Logina, bet Degpunktā - Agris Blumfelds.

Plānots, ka no nākamā gada televīzijas produktu portfelī bērniem būs pieejams jauns kanāls TV3 Mini, savukārt sieviešu auditorijai būs pieejams kanāls TV3 Life. Jaunie kanāli mediju grupas televīzijas produktu portfelī aizvietos kanālus LNT un Kanāls2.

Pagaidām gan Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) mediju grupai nav izsniegusi minētajam nepieciešamās licences. NEPLP loceklis Patriks Grīva aģentūrai LETA norādīja, ka padome uzņēmuma pieteikumu licencēm varētu skatīt šonedēļ.

Līdz šim kanāls LNT nodrošinājis sešas dažādas ziņu un dienas notikumu pārraides - 900 sekundes, LNT ziņas sešos, LNT ziņas, Sporta un laika ziņas, Degpunktā un Top 10, savukārt kanālā TV3 ir vērojamas TV3 ziņas, TV3 laika ziņas, raidījumi Bez Tabu un Nekā Personīga.

Plānots, ka pēc reorganizācijas jaunajā platformā darba dienās plkst.6 būs skatāms raidījums 900 sekundes, plkst.18 sekos TV3 ziņas īsumā, plkst.19.10 tiks pārraidīts raidījums Bez Tabu, plkst.20 - TV3 ziņas, plkst.20.35 - raidījums Degpunktā, bet dienas ziņu pārraides noslēgs Sporta ziņas plkst.20.55 un Laika ziņas plkst.20.58.

Savukārt sestdienās plkst.20 skatītājiem tiks piedāvāts raidījums TV3 ziņas Sestdienā, kamēr svētdienās, kā ierasts plkst.19.10, skatītāji varēs vērot raidījumu Nekā personīga, bet plkst.20 - TV3 ziņas Svētdienā.

Līdz ar zīmola maiņu All Media Baltics sāks darbu arī pie reģionā pirmās digitālās ziņu platformas izveides, kas būs pieejama lietotnē un strādās pēc principa "video pēc pieprasījuma".

pievienots NEPLP komentārs 7. un 8.rindkopā

Top komentāri

Buks
B
Labs kanāls tas LNT bija. Kad sākās reklāmas, varēja aizskriet uz veikalu, apēst vakariņas un vēl pasēdēt uz poda.
Atcerēsimies
A
Tas ir MAKSAS kanāls, kuru RETAIS vēlas apmaksāt. Īpaši tas attiecas uz partejiski orientēto Nekā personīga. Nevar darboties žurnalistikā ar dzivniecsku naidu pret kādu no politiskajiem spēkiem - privātā biznesa turētāji to saprot.
Ir OK
I
Labi, ka tā, jo citādi tie žurna****as bija sataisījušies tur tusēt kamēr iznes āra ar kājām pa priekšu.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

LZA grib izveidot Silīcija ieleju(11)

Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) līdzšinējā darbība savas elitārās ievirzes dēļ bijusi introverta, tāpēc lielai daļai sabiedrības, tostarp politiķiem un ierēdņiem, kļuvusi tāla un neizprotama, uzska...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas