Laika ziņas
Šodien
Apmācies

LNT

Kanāli sievietēm un bērniem

Nesen publiskajā telpā izskanējušās ziņas par Latvijas Neatkarīgās televīzijas (LNT) kanāla likvidāciju izrādījušās patiesas. Piektdien kompānijas All Media Baltics vadītājs Kristians Antings paziņoja, ka no nākamā gada sakarā ar zīmola maiņu uz TV3 zīmolu LNT un Kanālu 2 aizstās jauni kanāli mediju grupas TV produktu portfelī. "Nu jau vairāk nekā 20 gadu mūsu grupas mediji ir nozīmīgi lielai daļai Baltijas valstu iedzīvotāju. TV3 zīmols ir pazīstams gandrīz 100% mājsaimniecību visā Latvijā. Tieši tāpēc esam nolēmuši arī citus mūsu mediju grupas satura produktus piedāvāt ar TV3 zīmolu, radot vienotu produktu saimi," stāsta Antings.

All Media Baltics savus produktus apvienos zem TV3 zīmola

No decembra All Media Baltics visās trīs Baltijas valstīs veiks zīmola maiņu saviem produktiem, apvienojot tos zem TV3 zīmola. Arī pati mediju grupa turpmāk strādās ar zīmolu TV3 Grupa, portālu Diena informē uzņēmums.

LNT liktenis pagaidām nav skaidrs

Nesen publiskajā telpā izskanējušas bažas par to, ka Latvijas Neatkarīgās televīzijas (LNT) kanāls varētu tikt likvidēts. LNT Ziņu dienesta žurnāliste Ieva Vārna Latvijas Radio (LR) paskaidroja, ka pagaidām komentēt neko nevar, taču atzina, ka darbinieku starpā valda satraukums un spriedze. Vārna uzsvēra, ka LNT kolektīva skatījumā "kanāla ziņu dienests ir būtiska Latvijas informatīvās telpas sastāvdaļa". Zināms, ka piektdien, 8. novembrī, notiks darbinieku sapulce. All Media Latvia komunikācijas projektu vadītāja Alise Mališko Dienu informēja, ka uzņēmums komentārus sniegs tikai piektdien, pēc sapulces.

Valdība atļauj Bite Lietuva iegādāties TV3, LNT un Star FM

Ministru kabinets pieņēmis lēmumu piešķirt uzņēmumam UAB Bite Lietuva atļauju izšķirošas ietekmes iegūšanai komercsabiedrībās SIA TV3 Latvia, AS Latvijas Neatkarīgā Televīzija un SIA Star FM, portālu Diena.lv informēja Ekonomikas ministrijā. Pilnīgai darījuma noslēgšanai vēl gan nepieciešams pozitīvs Konkurences padomes lēmums.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide