Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Igaunijā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 8 cilvēki; Lietuvā - 26

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta astoņiem cilvēkiem, trešdien paziņojis Veselības departaments. Tikmēr Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās apstiprināta 26 cilvēkiem, trešdien paziņojusi Veselības ministrija.

Apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 2174. Savukārt 1500 cilvēkiem apstiprināta atveseļošanās.

No jaunatklātajiem astoņiem gadījumiem divos gadījumos inficēšanās notikusi ārzemēs,  divos gadījumos - darbavietā,  vienā gadījumā - izklaides iestādē, bet pārējos trīs gadījumos pagaidām nav skaidrs, kur notikusi inficēšanās.

Ar vīrusa perēkli Tartu naktsklubā Vabank saistīti kopumā jau 37 inficēšanās gadījumi, klubā Naiiv - 21 gadījums un klubā Shooters - 19 gadījumi.

Nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 Igaunijā pagājušajā diennaktī nav reģistrēti. Pavisam Igaunijā ar šo slimību miruši 63 cilvēki.

Igaunijā kopumā veikti 129 633 testi nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu. Trešdien veiktas 1427 analīzes.

Lietuvā inficēšanās ar šo vīrusu konstatēta kopumā 2309 cilvēkiem.

No 26 jaunatklātajiem gadījumiem sešos gadījumos inficēšanās notikusi ārzemēs. Seši gadījumi saistīti ar uzliesmojumu Kauņas filharmonijas darbinieku vidū,  trīs gadījumi saistīti ar pasākumu rīkošanas vietu Adform kiemelis Kauņas vecpilsētā, ar kuru saistīti jau pavisam septiņi gadījumi. viens gadījums Kauņā saistīts ar kādu ekskursiju, ar kuru saistīti pavisam 16 gadījumi,  viens gadījums saistīts ar bāru Bardakas Viļņas vecpilsētā, ar kuru saistīti pavisam četri gadījumi, viens gadījums saistīts ar svinībām Šalčininkos, ar kurām saistīti pavisam 18 gadījumi, bet vienā gadījumā inficētais kontaktējies ar kādu iepriekš inficētu personu. Septiņos gadījumos nav zināms, kur notikusi inficēšanās.

1683 cilvēkiem apstiprināta atveseļošanās.

Pagājušajā diennaktī veiktas 3898 analīzes, bet pavisam Lietuvā veiktas 561 555 analīzes.

Ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 Lietuvā miris 81 cilvēks, bet vēl 13 ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits. Pagājušajā diennaktī slimība nav prasījusi jaunus upurus.

papildināta visa ziņa

 

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits