Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -1 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra
Lielbritānijas valdības vadītāja paziņojuma laikā ar grūtībām valdīja asaras

Meja nosauc demisijas datumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Alla Borisovna
A
Principā par premjerministru tagad vajadzētu nākt Dāvidam Kemeronam, jo viņš to putru ievārīja.
.
.
Daudzi mani tautieši pārtiek no savu radinieku sēņu lasītāju naudiņas, kas tiek sūtīta uz Latviju. Vai tāpēc tik liela nepatika pret Brexit? Lai tak viņi stājas ārā
Tautietis
T
Daudziem britiem jau pašiem ir radusies nepatika pret brexitu un nedomāju, ka latvieši sēņu lasītāji ir ar to sakarā. Vienkārši - izrādījās, ka brexitu atbalstošie politiķi viņiem pirmsreferenduma laikā meloja un brexits nebūs Lielbritānijai tik ekonomiski izdevīgs.
 • 2
 • 0
FSB algotnim
F
Krievu nacistu naida runas metodička - ''Kurināt naidu pret latviešiem, atkārtojos vecos Gebelsa nacistu saukļus, ka latvieši esot zemcilvēki un varot būt tiki nekvalificētu darbu strādnieki.''
 • 1
 • 0
oskars
o
\butu loti labi , ja Lielbritanija paliktu ES ... Tautas ari kludas ...
Poncijs Pilāts
P
Tiem, kas bez bībelstāstiem ir lasījuši kaut ko nopietnāku - 1. nekāda tauta par Ješuu Nācarieti neko nezināja, tādu kā viņš bija simtiem 2. krustā sita tikai pēc romiešu tiesas sprieduma un ne jau par skaistām acīm 3. to, ka daudznacionālā valstī nedrīkst aiztikt iekaroto tautu ticību, zināja jau Kīrs Lielais gadsimtus pirms romiešiem, 4. ja kādam vietējam priesterim Ješua nepārvarami traucētu (reālajā pasaulē neiespējama situācija) tad daudz vienkāršāk būtu sarīkot vietā, kur šamējais sludināja, kautiņu (jebkāda iemesla dēļ - pūlī kāds iebrēcas, ka blakus stāvošais viņam izvilcis maisiņu ar zelta denārijiem, otrs noliedz, katram uzrodas aizstāvji un sākas kautiņš, kura laikā Ješuam iesprauž dunci mugurā).
 • 0
 • 0
hmmm
h
Ļoti pareizi. Ir šāds vēsturisks piemērs 1955.gadā Zviedrijā tauta nobalsoja referendumā ar 85%vairākumu nemainīt kreisā ceļa satiksmes plūsmu uz labo. Zviedrijas parlamentam pietika saprāta un politiskās dūšas, lai noignorēt tautas kaprīzi un pateicoties tam šodien zviedri brauc pa labo ceļa pusi, nevis kreiso. Tiem, kuri ri reliģiozi, atgādināšu, ka tieši pēc tautas nobalsošanas tika sists krustā Kristus. Tautas griba nav nekādā absolūtā, pēdējā instance. Tauta spēj pieņemt arī izteikti stulbus, nežēlīgus un negodīgus lēmumus. Īsts politiķis ir tas, kurš neit pūlim pavadā.
 • 2
 • 0
Reigans&Tečere
R
Kad nav vai sabiedrība nespēj sakatīt nopietnas problēmas pret kurām kopā jācīnās, tad sāk zaņimatsja huiņoj. Piem. PSRS armijā, jo mazāk bija noslogoti ar dienesta pienākumie, jo vairāk dauzīja viens otram purnus un savstarpēji ņirgājās. Kādreiz rietumu politiķiem un tautām bija vienots mērķis: ceļot kopējo labklājību un stiprinot savas valstis tika pierādīts pārākums pār melīgo un agresīvo ļaunuma impēriju PSRS. To veiksmīgi panāca. Pēc PSRS sabrukšanas nesaskatot draudus no čekistiski-bandītiskā Kremļa puses un dzīvojot augsta līmeņa labklājībā bez nopietnām problēmām labas idejas vārdā tika izveidota ES iekļaujot iepriekš PSRS okupētās valstis. ES pārvaldes institūcija EP ātri vien ķļuva par diezgan parazitējošu un kaitīgu birokrātu magavarzu. UK ku-kū politiķi redzot visu šo EP razpizdzajstvu un aiz ņehiuj dzelatjs izcepa Brexit iemaisot šajā visā huijņā savu tautu. Liela daļa tautas, lai būtu jautrāk protams nobalsoja par Brexit.....
Reigans&Tečere
R
.....Tagad kad melīgais Kremlis pa pasauli uzņem agresivitātes apgriezienus gan militārajā gan kiber gan bandītiskajā ziņā, vadošo rietumu valstu politiķi kašķējoties savā starpā izcepj arvien lielākus un lielākus cirkus iesaistot tautas: Tramps, parazītu EP , Brexit,...next.... P.S. Piedevām ar pirmsbimbāšanas stadijām.
 • 1
 • 0
Pravietisnejaukais
P
Atkārtojos... atvainojiet... iemesls, kāpēc Bābelē tika sajauktas cilvēku valodas (izveidojās atsevišķas tautības) ir joprojām aktuāls. Nekādi centieni izveidot jaunu Bābeli (vienu nāciju) nesekmēsies. Dievs neļausies apsmieties, ko cilvēki sēs, to viņi arī pļaus.
Nepravietisjaukais
N
Bābelē bija viena tauta - babilonieši, bet, kā jau lielā pilsētā, tur netrūka ceļojošu tirgotāju un karavānu dzinēju no citām valstīm. Tā arī radās mīts par ''valodu sajukšanu'' Bābelē, Un, protams, Bābeles lielais templis Etamanaki vienkāršu ļautiņu apziņā pārvērtās par ''nepabeigtu torni līdz debesīm'', lai gan šis templis bija pabeigts un bija pakāpienveida piramīda, nevis tornis, un nebūt nebija augstākā seno laiku celtne.
 • 2
 • 1
hmmm
h
Cilvēki nekad nav runājuši vienā valodā. To apstiprina antrpoloģijas, lingvistikas un daudzi citi dati. Mīts par Bābeli ir vien no daudzajiem pierādījumiem cik nepatiesa un fake ir Bībele. No otras puses, ja "dievs" tā baigi iespringa ka cilvēki dzīvo izolēti un nekomunicē savā starpā, nav skaidrs kāpēc šis "dieva plāns" tā sabruka, ka ir tulki, google translante, un vispār dažādas tautas vēša mierā spēj sazināties, tulko darbus, komunicē.
 • 2
 • 2
.
.
BREXIT (britu tautas gribu) nevarēja realizēt tāpēc, ka ES dažādos veidos centās britus iedzīt stūrī, izmantojot visus paņēmienus, ieskaitot šantāžu, melus un demagoģiju. Pret BREXIT nostājās arī britu lielkapitāla pārstāvji parlamentā, un tā nu tautas griba nav realizēta. Impērija ES turpina savu uzvaras gājienu.
fakti sakauj melus
f
1. Apmēram puse ''britu tautas'' balsoja par palikšanu - breksitnacistiem viņi jau ir necilvēki un netauta? 2. Par britu nespēju pieņemt lēmumu atbild paši briti, nevis ES. 3. FSB algotais idiotšovmeni, ES nav impērija un nav pat vienota valsts. Fakti kā vienmēr sakauj FSB idiotmelu metodičkas.
 • 4
 • 2
hmmm
h
Tādas britu tautas nav, tāpat kā nepastāvēja padomju tauta. Apriebās šī te impēriskā prpoganda. Apvienotā karaliste, PSRS tas vairs sen nava moderni. Vajag attīstīt nacionālo valstu veidotot Eiropas Savienības modeli, kur visus lēmums pieņem nacionālo valstu pārstāvji, bet lēmumus izpilda vienotā Briseles iedrēdniecība. Cik daudz naudas ir ietaupīts ka nav 27 birkokrātisko aparātu bet tikai viens!
 • 2
 • 2
hmmm
h
Briti paši sevi iedzina stūtī. Eiropas Savienība nav nekas cits kā metode, kā 27 nacionālas valstis aizstāv savas nacionālās intereses vienkopus. Visus lēmumus pieņem EiropaPadome - nacionālo valstu vadītāju sanāksme. Brieseles ierēdniecība tikai tehniski izpilda nacionālo valstu pieņemtos lēmumus praksē. Nav skaidrs kāpēc Latvijai, Luksemburgai, vai Nīderlandei būtu jāatsakās no savām interesēm un jādancā pēc Londonas stabules. Izstāties UK var kaut rīt ap pusdienlaiku. Viss kas tie gaidīts, lai Lielbritānijas parlaments pieņem JEBKADU lēmumus, nodod to premjeram, premjers ieliek to aploksnē un nosūta uz Brieseli. Izrādās, ka Brexit propogandisti MELOJA. Viņiem nav plāna, nav skaidrības ko darīt. Man ir patiess lepnums ka Briesele visu šo laiku ir spējusi saglabāt pašcieņu. Jābūt stingriem nerviem, kad niķīgs bērnelis lielveikalā sāk raudāt, čīkstēt. Briti var darīt kā vien viņi gri, ko vien viņi grib. Bet viņi jau savā starpā plēšas.
 • 4
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits