Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Hawks bez Porziņģa zaudē Pistons komandai

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien slimības dēļ nespēlēja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Atlantas "Hawks" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Hawks" viesos ar rezultātu 98:99 (27:25, 22:25, 19:24, 30:25) piekāpās Detroitas "Pistons" komandai.

Atlantas vienības rindās rezultatīvākais bija Džeilens Džonsons, kurš guva 29 punktus, izcīnīja 13 bumbas zem groziem un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles. 26 punktus pievienoja Nikeils Aleksanders-Vokers, bet 20 punktus guva Onjeka Okongvu.

"Pistons" komandā ar 21+11 izcēlās Džeilens Darens, 18 punktus pievienoja Keids Kaningems, bet 17 punktus sakrāja Ronalds Holands.

"Hawks" ar 13 uzvarām 22 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika, kad savā laukumā uzņems Losandželosas "Clippers" basketbolistus.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Starta pozīcijas maiņa

Kamaniņu braucēji Vinterbergā sāks olimpisko sezonu, pirmie punkti ceļā uz Kortīnu jau sadalīti.

Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi