Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Barons/LMT pusfinālā zaudē Lietuvos rytas

Barons/LMT basketbolisti piektdien zaudēja SEB Baltijas basketbola līgas finālturnīra pusfinālā, ar 73:89 zaudējot Viļņas Lietuvos rytas. Viļņas klubs spēlēs SEB BBL finālā,bet Barons/LMT sestdien cīnīsies par trešo vietu.

= Muižnieks: Pietrūka gan fiziskās, gan psiholoģiskās izturības

Veiksmīgais spēles sākums patīkami iepriecināja Barons/LMT fanus un izskatījās, ka mazliet pārsteidza Lietuvos rytas spēlētājus, tomēr ar trīs ar pusi veiksmīgajām minūtēm nepietiek (14:4). Turpinājumā bija ļoti jūtams Gusta trūkums, kurš acīmredzot saudzē savainoto cirksni, neveiksmīgi spēlē iesaistījās vairāki rezervisti, kuri citos mačos pastiprinājuši Barons/LMT spēli (Hlebovickis, Batišta, Džefersons).

Patīkami bija tas, ka pēc ilgās krīzes, kad astoņu minūšu tika zaudēts ar 6:22 un rezultāts kļuva jau -12, Barons/LMT spēlē nesalūza un galvenokārt ar pamatpiecinieka spēkiem izlīdzināja cīņas gaitu un gandrīz panāca pretiniekos. -6 nav īsti labi, taču zināmas cerības saglabājās, jo bija saskatāmas vairākas pozitīvas iezīmes.

Otrajā puslaikā piepildījās visnepatīkamākās priekšnojautas. Pirmkārt, Lietuvos rytas "ieslēdza" pilnus apgriezienus aizsardzībā un presings bija iespaidīgs, ar ko Barons/LMT netika galā. Savukārt Barons/LMT parādīja, ka līderu spēki ne tuvu nav neierobežoti, tā ka iznākums ir likumsakarīgs.

Roberts Štelmahers iesildījās pirms spēles, taču laukumā tā arī nedevās.

Vēlāk šovakar otrajā pusfinālā tiksies ASK Rīga un Kauņas Žalgira vienības. Arī par šo spēli Dienā būs tiešās reportāžas no Šauļiem.