Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 25. janvāris
Sigurds, Zigurds, Sigvards

Aktuālie piedāvājumi

Ikmēneša Dienas draugu kinoseansi

Iespēja katru mēnesi pieteikties aktuālajam Dienas draugu kinoseansam kinoteātrī Kino Citadele

Laikraksta lasītāju īpašais kinoseanss. Katru mēnesi cita aktuālā filma, kinoseansa datums tiek izziņots atsevišķi. Nākošais kinoseanss 19. februārī un tiks demonstrēta filma Patiess stāsts par Neda Kellija bandu. Biļešu skaits ierobežots.

draugukino.diena.lv

Vienaldzības gadsimts

30% atlaide biļetēm uz izrādi 26. janvārī plkst. 18.00 Liepājas teātrī Teātra ielā 4 Liepājā, iegādājoties tās Liepājas teātra un Biļešu paradīzes kasēs

www.liepajasteatris.lv

Ar vienu Dienas Drauga karti iespējams iegādāties 4 biļetes

Skatīt

 Romans Lācis. Sirds cilvēks

20% atlaide* grāmatai, iegādājoties to apgāds Jumava grāmatnīcās
Dzirnavu ielā 73 Rīgā;
Lāčplēša ielā 18a Lielvārdē;
Zivju ielā 10/12 Liepājā

www.jumava.lv

*Atlaide spēkā līdz 31. janvārim

Skatīt

15% atlaide biļetēm uz koncertiem, iegādājoties tās Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās

25. janvārī plkst. 19.00 Vidzemes koncertzālē Cēsis 

www.dagamba.eu

Ar vienu Dienas Drauga karti iespējams iegādāties 2 biļetes

Skatīt

20% atlaide* biļetēm uz koncertu 13. februārī plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī Ropažu ielā 2 Rīgā, iegādājoties tās Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās

www.janisstrazds.lv

*Piedāvājums spēkā pirmajām 30 biļetēm 

Skatīt

ZAĻUPE UN KINO MŪZIKA

20% atlaide biļetēm uz koncertu, iegādājoties tās Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās:

1. martā plkst. 16.00 Vidzemes koncertzālē Cēsis,
7. martā plkst. 16.00 Ventspils koncertzālē Latvija

www.orkestris.riga.lv

Skatīt

Koncerts 11

20% atlaide biļetēm uz koncertu 27. martā plkst.19.00 koncertzālē Hanzas Perons Hanzas ielā 16A Rīgā, iegādājoties tās platformā www.aula.lv, ievadot kodu tpdiena  

Skatīt

Kultūra

Par Dienas Draugu programmu

Kas ir Dienas Draugu programma
Tā ir uzticīgāko laikraksta Diena abonentu priekšrocību programma, kura darbojas kopš 2009. gada marta, dodot iespēju lojālajiem abonentiem izmantot dažādus īpašus piedāvājumus, atlaides un pārsteigumus.

Ko piedāvā Dienas Drauga karte
Dienas Draugu programmā ir pastāvīgie piedāvājumi, kas ir spēkā visu gadu, un dažādi mēneša aktuālie piedāvājumi, par kuriem visa informācija atrodama laikrakstā Diena vai šeit.

Kas saņem Dienas Drauga karti
Dienas Drauga karti iespējams saņemt laikraksta Diena abonentiem, kuri abonē laikrakstu vismaz 6 mēnešiem vai izmanto automātisko norēķinu veidu no sava bankas konta.

Lai pieteiktos laikraksta abonementam un Dienas Drauga kartei, aicinām zvanīt Abonentu servisam pa tālr. 67000624 vai rakstīt e-pastu: abonesana@dienasmediji.lv.

Kā saņemt Dienas Drauga karti
2019. gada kartei bez maksas varēja pieteikties līdz š.g. 18. februārim. Visa gada garumā kartei iespējams pieteikties par maksu (EUR 3), rakstot uz e-pastu abonesana@dienasmediji.lv​ vai zvanot pa tālruni 67000624.

Veicot EUR 3 rēķina apmaksu par karti, ko veido tās tehniskās izmaksas, to iespējams saņemt nākamajā mēnesī pēc pieteikšanās. Karte tiek nosūtīta uz adresi, kur tiek piegādāts laikraksta abonements vai citu adresi, ja par to tiek informēts kartes pasūtīšanas laikā.

2019. gada kartes derīguma termiņš: 2020. gada 15. marts.

Kad saņemsiet savu Dienas Drauga karti
Ja 2019. gada karte tika pieteikta līdz 18. februārim, tā tika izsūtīta uz abonenta pasta adresi līdz 15. martam. Tie Dienas Draugi, kuri kartei pieteikušies pēc 18. februāra un apmaksās rēķinu 3 EUR vērtībā, karti saņems nākamajā mēnesī pēc pieteikuma.

Kā kļūt par Dienas Drauga kartes sadarbības partneri
Par Dienas draugu programmas sadarbības partneri var kļūt jebkurš uzņēmums, kurš piedāvā kultūras vai izklaides pasākumus un vēlas piedalīties ar savu piedāvājumu laikraksta Diena lojālo abonentu programmā, piešķirot īpašas priekšrocības savam pakalpojumam!

Sīkāku informāciju par sadarbību Dienas draugu programmas ietvaros var uzzināt, rakstot uz e-pasta adresi: draugi@dienasmediji.lv vai zvanot mārketinga nodaļas projektu vadītājai Dinai Līcei pa tālruni 67063155.

Par kartēm 2019. gadam

Arī jaunajiem laikraksta abonentiem vai tiem, kuri iepriekšējos gados neizmantoja Dienas Drauga kartes iespējas, – ir iespēja kļūt par pilntiesīgiem Dienas draugiem un pieteikties savai personalizētajai Dienas Drauga kartei!

Piesakies kartei
Ja esi abonējis laikrakstu vismaz sešiem mēnešiem vai izmanto regulāro rēķinu apmaksas pakalpojumu visa gada garumā, iespējams pieteikties 2019. gada kartei zvanot pa tālruni 67000624 (klientu servisa tālrunis), rakstot uz e-pastu draugi@dienasmediji.lv. Visiem, kuri pieteikušies jaunajai kartei pēc 18. februāra, tā tiek izgatavota par maksu - 3 EUR.

Dienas Drauga kartes derīguma termiņš
2019. gada Dienas Drauga karte ir derīga līdz 2020. gada 15. martam un ar to var izmantot aktuālos piedāvājumus līdz 2020. gada 15. martam.

Sīkāku informāciju par sadarbību Dienas draugu programmas ietvaros var uzzināt, rakstot uz e-pasta adresi: draugi@dienasmediji.lv vai zvanot mārketinga nodaļas projektu vadītājai Dinai Līcei pa tālruni 67063155.