Rīgā +4 °C
Ceturtdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns

Bertāna pārstāvētā Spurs pārspēj Clippers

Uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā sestdien guva latvieša Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio Spurs, kas viesos ar 122:111 (32:30, 24:26, 39:19, 27:36) pārspēja Losandželosas Clippers.

Bertāns šajā mačā neizcēlās ar augstu rezultativitāti, jo viņš 23 nospēlētās minūtēs guva vien divus punktus. Latvietis grozā raidīja vienīgo divpunktu metienu, bet garām aizmeta visus četrus trīspunktniekus.

Vēl Bertāna kontā sešas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, divas kļūdas un divas piezīmes.

"Spurs" sastāvā rezultatīvākais ar 38 punktiem bija Lamarkuss Oldridžs, kamēr 25 punktus un 13 atlēkušās bumbas pievienoja Demars Derozans.

Savukārt "Clippers" labā pa 21 punktam iemeta itālis Danilo Galināri un Montrezls Harels.

Sanantonio komanda šajā mačā izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru, lai gan pirmajā puslaikā abas vienības cīnījās vēl gana līdzvērtīgi. Tomēr trešās ceturtdaļas izskaņā "Spurs" pārsvars pārsniedza 20 punktus, turklāt noslēgumā mājinieki šo vadību arī nosargāja.

"Spurs" ar 20 uzvarām 37 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem devīto vietu, kamēr astotajā pozīcijā esošā Sakramento "Kings" tikusi pie 19 panākumiem 35 cīņās. Savukārt "Clippers" ar 21 uzvaru 36 mačos ir konferences ceturtajā pozīcijā.

Nākamo spēli "Spurs" aizvadīs Vecgada vakarā, kad uzņems Bostonas "Celtics".