Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

BK Ventspils basketbolisti zaudē FIBA Izaicinājuma kausa ceturtdaļfināla pirmajā spēlē

BK Ventspils basketbolisti FIBA Izaicinājuma kausa izcīņas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Beļģijā ar 74:86 (29:41) zaudēja BC Oostende komandai. Sērija rit līdz divām uzvarām, otrais mačs paredzēts piektdien Ventspilī. Ja būs nepieciešama trešā spēle, tā notiks 30.martā Beļģijā.Līdz otrās ceturtdaļas vidum cīņa ritēja teju punkts punktā – 27:22 bija lielākais mājinieku pārsvars.

Taču pirmā puslaika beigas ventspilniekiem sanāca pagalam neveiksmīgas – Ostendes basketbolisti, kuri bija pārāki cīņā par atlēkušajām bumbām, guva desmit punktus pēc kārtas un pārtraukuma devās ar 12 punktu pārsvaru.Trešajā ceturtdaļā starpība turējās 8 –10 punktu robežās, taču puslaika vidū laukuma saimnieki vēlreiz veica 10:0 izrāvienu un panāca izšķirošo pārsvaru 64:48, ko turpinājumā BK Ventspils komandai neizdevās atspēlēt (bija gan arī 66:71 trīs minūtes līdz beigām).Rašads Andersons viesu labā guva 18 punktu.Kā zināms, otrajā posmā ventspilnieki ierindojās otrajā vietā K grupā (4-2), bet Oostende basketbolisti uzvarēja L grupā (5-1).Pārējās ceturtdaļfināla pirmās spēles: Sanktpēterburgas Spartak – Izmiras Pinar Karsiyaka 78:73, Novomesto KRKA – Sofijas Lukoil Academic 72:78, Dinkerkas Gravelines – Kubaņas Lokomotiv 91:92 (pagarinājumā).