Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

BK Ventspils pieveic Dolphins basketbolistus un iekļūst Izaicinājuma kausa 1/4finālā

BK Ventspils FIBA Izaicinājuma kausa izcīņas K grupas piektās kārtas spēlē savā laukumā ar 104:69 (62:36) pārliecinoši uzvarēja Zviedrijas komandu Norčēpingas Dolphins un nodrošināja otro vietu turnīra tabulā un ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu.Lai iejustos spēlē, ventspilniekiem bija nepieciešamas dažas minūtes, kuru laikā “delfīni” panāca 7:2 pārsvaru.

Ātri vien BK Ventspils izvirzījās vadībā (14:9) un kā pa notīm apspēlēja viesu aizsardzību. Pirmā puslaika vidū laukuma saimnieki guva 18 punktus pēc kārtas un iekrāja 22 punktu handikapu (41:19), ko līdz lielajam pārtraukumam vēl nedaudz palielināja.Otrā puslaika sākumā laukumā nekas būtiski nemainījās. Ventspilnieki uzbrukumā darīja praktiski visu ko gribēja, četras minūtes līdz trešās ceturtdaļas beigām sasniedza 30 punktu pārsvaru (74:43). Turpinājumā rezultativitāte kritās, taču ne mirkli nebija šaubu par cīņas uzvarētājiem.Rezultatīvākais mājinieku sastāvā ar 27 punktiem bija Artūrs Bērziņš.Abu komandu pirmā apļa spēlē uzvaru savā laukumā izcīnīja Dolphins basketbolisti (77:75).Otrajā K grupas spēle līderi Dinkerkas Gravelines savā laukumā ar 91:82 pārspēja Lisabonas Benfica vienību un pirms pēdējās kārtas nodrošināja pirmo vietu grupā.BK Ventspils 1.martā savā laukumā pret Gravelines basketbolistiem aizvadīs otrā posma pēdējo spēli.

(papildināta ar otro K grupas rezultātu)