Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

BK Ventspils un Barons/LMT sērijā būs nepieciešama septītā spēle

Latvijas basketbola līgas finālsērijas sestajā spēlē Barons/LMT basketbolisti ar 87:77 (41:42) uzvarēja BK Ventspils komandu un izlīdzināja rezultātu sērijā 3:3. Fināla izšķirošā septītā spēle notiks trešdien Ventspilī. Līdz šim tikai divas reizes LBL vēsturē čempionu noteikšanai bija nepieciešamas septiņas spēles.

==> Kurš uzvarēs LBL finālsērijas izšķirošajā septītajā spēlē?

Spēles pirmā ceturtdaļa pārpildītajā Daugavas sporta namā pagāja abpusēji rezultatīvā cīņā. Abas komandas ļoti veiksmīgi apdraudēja pretinieku grozu. Mazliet veiksmīgāka spēle cīņā par atlēkušajām bumbām nelielu pārsvaru ļāva iekrāt viesiem – 29:25.

Mača otrajā posmā basketbolisti uzlaboja spēli aizsardzībā, un rezultāts tik strauji vairs neauga. BK Ventspils basketbolisti saglabāja nelielu pārsvaru līdz pat puslaika beigām.

Trešās ceturtdaļas pašā sākumā ventspilnieki pirmo reizi spēlē sasniedza sešu punktu pārsvaru – tobrīd lielāko visā spēlē (49:43). Taču lūzumu cīņā tas neiezvanīja. Abām komandām veiksmīgas epizodes mijās ar kļūdām aizsardzībā, un labu brīdi rezultāta starpība lēkāja starp trim un septiņiem punktiem Ventspils labā. Ceturtās ceturtdaļas sākumā bija arī plus deviņi (69:60).

Taču tad viesu spēles ritmu izjauca rīdzinieku zonas aizsardzība, bet uzbrukumā vairākas spožas epizodes izdevās Armandam Šķēlem. Baroni spēles raksturam netipiski guva 16 punktus pēc kārtas un piecas minūtes līdz beigām pirmo reizi kopš pirmās ceturtdaļas izvirzījās vadībā un panāca 76:69 pārsvaru.

Šis izrādījās izšķirošais brīdis spēlē. Punktu cīņas liketnim pamatlaika priekšpēdējā minūtē ar precīzu tālmetienu, pārsniedzot paša gūto 30 punktu robežu, pielika Armands Šķēle.

LBL čempionāts, fināla 6.spēle

Barons/LMT – BK Ventspils 87:77 (25:29, 41:42, 58:63). Sērijā 3:3

Barons/LMT: Šķēle 32, K.Bērziņš 17 (11 atl.), Brūniņš 9, Adomaitis 8, Okafors 6, Skirmants 6, Viļums 5, Abernetijs 4, Kravčenko, Zeidaks
BK Ventspils: Kings 22, Vairogs 19, Veselovs 15, Kārters 10, Zaķis 7, Jurevičus 4, Umbraško, Strēlnieks, Bertāns, A.Bērziņš

Pilns spēles protokols

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...