Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

Kambalam astoņi, Jeromanovam pieci punkti FIBA Izaicinājuma kausa spēlēs

Kaspars Kambala guvis astoņus punktus FIBA Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņas spēlē, kurā viņa pārstāvētais Ankaras klubs Turk Telekom divu Turcijas klubu divcīņā viesos pārspēja Pinar Karsiyaka komandu - 83:81. Uzvaras grozu, realizējot trīspunktu metienu deviņas sekundes līdz pamatlaika beigām, guva Mehmets Okurs.

Kambala nospēlēja nepilnu 21 minūti, realizēja trīs no četriem divpunktu metieniem un abus soda metienus, kā arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un nopelnīja četras piezīmes.

Turk Telekom basketbolisti izcīnījuši divas uzvaras līdzšinējās četrās G grupas spēlēs.

A grupā sagrāvi piedzīvoja Latvijas izlases saspēles vadītāja Edgara Jeromanova pārstāvētais Zviedrijas klubs Norčēpingas Dolphins - 79:119 pret Spānijas klubu Fuenlabrada.

Jeromanovs laukumā pavadīja 32 minūtes, guva piecus punktus, izdarīja sešas rezultatīvas piespēles, savāca pa vienai atl.bumbai, pārķertai piespēlei un bloķētam metienam, kā arī pieļāva četras kļūdas un nopelnīja divas piezīmes.

Dolphins Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņas turnīrā zaudējuši trīs no četrām spēlēm.