Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Latvijas basketbolisti rezultatīvā spēlē zaudē Izraēlā

Latvijas basketbola valstsvienība svētdien piedzīvoja otro zaudējumu Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē, kurā viesos ar 88:110 piekāpās Izraēlas basketbolistiem.

Rezultatīvākais spēlētājs Latvijas izlases rindās bija Rihards Kuksiks, kurš guva 24 punktus un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas.

Bagatskis zaudējumā Izraēlai vaino neveiksmīgo pirmo ceturtdaļu

Latvijas basketbolistu nākamie pretinieki somi zaudē Itālijai

Latvijas izlase spēles sākumā bija vadībā (10:9), taču tad Izraēlas izlase strauji pārņēma iniciatīvu savās rokās un līdz pirmās ceturtdaļas beigām ieguva jau 19 punktu pārsvaru (37:18). Lai gan otrā perioda sākumā Latvijas izlasei izdevās vairākus punktus atgūt, tomēr Izraēlas basketbolisti drīz vien atkal bija drošā pārsvarā.

Otrā puslaika sākumā Latvijas basketbolistiem izdevās pietuvoties līdz astoņiem punktiem (65:57), taču mājinieki atkal veica spēju izrāvienu un īsi pirms trešās ceturtdaļas beigām atjaunoja 20 punktu pārsvaru (79:59). Arī pēdējā periodā latviešiem neizdevās atspēlēties un tika piedzīvots zaudējums ar 22 punktu starpību (88:110).

Latvijas izlasei šis bija otrais zaudējums trijās spēlēs. Pirmajā mačā Latvijas izlase viesos ar 66:96 kapitulēja Melnkalnei, bet pēc tam dramatiskā cīņā savā laukumā ar 69:68 pārspēja Itāliju.

Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Somijas izlasi.