Pirmdiena, 7. oktobris
Daumants, Druvvaldis

Līgas līderi Spurs bez Bertāna uzvar arī ceturtajā jaunās NBA sezonas spēlē

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns trešdien palika uz rezervistu soliņa trešajā NBA regulārā turnīra spēlē pēc kārtas, bet viņa pārstāvētā Sanantonio Spurs komanda turpināja uzvaru sēriju, viesos ar 117:100 pārspējot Maiami Heat.

Ja pirmā ceturtdaļa vēl noslēdzās ar rezultatīvu neizšķirtu (30:30), un otrajā laukuma saimnieki dažas reizes pat izvirzījās vadībā, spēles turpinājumā laukumā dominēja viesi Spurs. Izšķirošā izrādījās trešā ceturtdaļa, kad piecu punktu pārsvaru viesi trīskāršoja, droši noturot uzvaru arī atlikušajās minūtēs.

Uzvarētājiem kārtējā lieliskā spēle Lamarkusam Oldridžam, kurš 31 punktam pievienoja septiņas atlēkušās bumbas, vēl 22 punkti komandas jaunpienācējam Rudijam Gejam, bet vēl četri basketbolisti komandas pūrā pievienoja 12-15 punktus. Sanantonio aizvien spēlē bez līderiem Kavai Lenarda un Tonija Pārkera, kuri atlabst pēc pagājušās sezonas izskaņā gūtajiem savainojumiem.

Bertāns laukumā devās sezonas pirmajā spēlē, kad nospēlēja dažas minūtes, bet nākamajās trīs cīņās nav piedalījies.

Tikmēr Heat komandu neglāba Tailera Džonsona 23 punkti, vēl 21 un deviņas atlēkušās pievienoja Džeimss Džonsons, bet 20 punkti Slovēnijas basketbolistam Goranam Dragičam, kurš septembrī palīdzēja izlasei kļūt par Eiropas čempioniem.

Spurs ar četrām uzvarām tikpat spēlēs ir ne vien Rietumu konferences, bet arī visas līgas līderi. Nākamajā spēlē komanda piektdien viesosies Orlando pie Magic.