Rīgā +4 °C
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

NBA: 76ers jau vadībā sērijā pret Raptors

Filadelfijas 76ers ceturtdien svinēja uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences pusfināla trešajā mačā, sērijā panākot vadību.

76ers savā laukumā ar rezultātu 116:95 (32:29, 32:24, 25:28, 27:14) pārspēja Toronto Raptors, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-1.

Filadelfijas komandā ar 33 punktiem, desmit atlēkušajām bumbām un pieciem bloķētiem metieniem izcēlās Žoels Embīds, bet 22 punkti, deviņas bumbas zem groziem un deviņas rezultatīvas piespēles bija Džimijam Batleram.

Embīds karjeras 15 izslēgšanas turnīra spēlēs izcēlies ar 12 double-double.

Pretiniekiem 33 punktus guva Kavai Lenards, bet 20 punkti bija Paskālam Sjakamam.

76ers uzvarēja pirmo puslaiku ar 64:53, spēles pirmajās 24 minūtēs grozā raidot astoņus no 14 tālmetieniem. Otrajā puslaikā Raptors komandai izdevās nedaudz pietuvoties, bet ceturtais ceturksnis viesiem iesākās ar tikai vienu realizētu metienu no 12 pirmajiem raidījumiem, tādējādi laukuma saimniekiem nodrošinot izšķirošo pārsvaru.

"Centos neko nesasteigt. Kad man negāja, tad labu darbu paveica mani komandas biedri. Ceturtajā ceturtdaļā gribējām nostiprināt savu pārsvaru, kas ar spēli aizsardzībā arī izdevās," pēc mača teica Embīds.

Sērijas ceturtā spēle notiks svētdien Filadelfijā.

Pērn otro gadu pēc kārtas par NBA čempioniem kļuva Goldensteitas Warriors, kas finālsērijā ar 4-0 pieveica Klīvlendas Cavaliers.