Rīgā +6 °C
Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

NBA līderi Čikāgas Bulls pārspēj Bostonas Celtics

Pie 25.uzvaras sezonā tikuši Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) līderi Čikāgas Bulls, šoreiz ar 89:80 savā laukumā uzveicot Bostonas Celtics

Ar sešu punktu starpību (18:24) piekāpušies pirmajā ceturtdaļā, Čikāgas Bulls atguva zaudēto otrajā, puslaika atpūtā aizejot kā līderi (44:35). Pēdējās ceturtdaļas sākumā vairākas reizes rezultāts vēl bija neizšķirts, tomēr galotni veiksmīgāk nospēlēja mājinieki un tika pie uzvaras  - 89:80. Luols Dengs un Karloss Būzers guva pa 23 punktiem, otrajam arī 15 atlēkušās bumbas.

Citā spēlē Bleiks Grifins ar 21 gūto punktu (+14 ab) palīdzēja Losandželosas Clippers atspēlēties no 15 punktu deficīta un izbraukumā uzveikt Portlendas Trail Blazers ar NBA mērogiem mazrezultatīvo  74:71. Zaudētājiem 19 punkti francūža Nikolā Batuma rēķinā.