Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

U-16 basketbolisti sīvā cīņā pieveic Dānijas izlasi

Latvijas U-16 basketbolisti piektdien svinēja trešo uzvaru četrās spēlēs cīņā par vietas saglabāšanu Eiropas čempionāta augstākajā divīzijā. Latvijas kadeti sīvā cīņā ar 49:47 pārspēja vienaudžus no Dānijas.

Vēl sešas ar pusi minūtes pirms spēles beigām latviešiem piederēja deviņu punktu pārsvars (43:34), taču pamanījās to zaudēt. Dāņi pamazām tuvojās un divas sekundes pirms finālsvilpes panāca neizšķirtu (47:47). Tomēr pēc pieprasītā minūtes pārtraukuma Latvijas izlasei izdevās gūt uzvaras grozu, precīzs metiens pēdējā sekundē padevās Ceplītim.

Rezultatīvākais Latvijas izlasē bija Štelmahers, kurš guva 17 punktus.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē Latvijas izlase ar 65:46 pārspēja Dāniju, tad ar 54:56 zaudēja Vācijai, bet pēc tam ar 63:58 pieveica Izraēlu. Latvijas izlasei vēl jātiekas ar Izraēlu un Vāciju.