Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

VEF Rīga atspēlē 17 punktu deficītu un svin piekto uzvaru BBL turnīrā

Piekto uzvaru līdzšinējās sešās spēlēs Baltijas līgas turnīrā izcīnījuši līderi VEF Rīga komandas basketbolisti. Piektdien viesos viņi ar 86:80 (36:46) pārspēja Prienu komandu Rūdupis, kaut cīņas gaitā bija iedzinējos ar 17 punktu starpību. Pirmās ceturtdaļas vidū Rūdupis basketbolisti pārņēma vadību spēlē un 17.

minūtē, izmantojot daudzās rīdzinieku kļūdas, sasniedza lielāko pārsvaru 39:22. Pārtraukumā ejot, VEF Rīga basketbolistiem desmit punktu deficīts.Veiksmīgi aizvadītais trešās ceturtdaļas vidus, kad laukumā turklāt bija tikai latviešu basketbolisti, ļāva vefiešiem starpību samazināt līdz minimumam (51:52), bet priekšpēdējā minūtē pēc Bertāna precīzā soda metiena arī panāca izlīdzinājumu 54:54.Ofensīvu rīdzinieki turpināja ceturtās ceturtdaļas sākumā, un piecarpus minūtes līdz pamatlaika beigām jau 71:63. Atlikušajā laikā viesu mazākais pāravars bij divi punkti (75:73 trīsarpus minūtes līdz beigām).Rezultatīvākie viesu rindās bija Dairis Bertāns un Kristaps Janičenoks - attiecīgi 20 un 13 punkti.Situācija BBL turnīrā: VEF Rīga 5-1, BK Ventspils 4-1, Nevežis 3-1, Rock 5-2, Rūdupis 3-3, Kalev/Cramo 2-2, Dolphins 2-2, Liepājas lauvas 2-3, Šiauliai 2-3, TTU/Kalev 2-4, Perlas 1-4, BK Valmiera 0-5.