Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

VEF Rīga BBL pusfinālā tiksies ar Lietuvos rytas basketbolistiem

VEF Rīga pretinieki Baltijas Basketbola līgas pusfinālā būs Viļņas Lietuvos rytas basketbolisti, kuri svētdien ceturtdaļfināla otrajā spēlē viesos atspēlēja 17 punktu deficītu un uzvarēja Šiauliai vienību 85:72 (38:47). Kā zināms, pirmajā spēlē Lietuvos rytas tikai pamatlaika pēdējās sekundēs guva uzvaru 90:89.

Baltijas līgas finālturnīrs norisināsies 9.un 10.aprīlī Kauņā. Otrajā Baltijas līgas pusfināla spēlē tiksies BK Ventspils basketbolisti, kuri divreiz pārspēja Tartu Rock vienību, un pašreizējie BBL čempioni Kauņas Žalgiris, kas divreiz uzvarēja Ķēdaiņu Nevežis.Pirmajā ceturtdaļā Eirolīgas pieredzi guvušais Viļņas klubs nokļuva neapskaužamā situācijā – septītajā minūtē 9:25. Uz brīdi Šauļu komandas ofensīvu Lietuvos rytas basketbolistiem gan izdevās piebremzēt, taču vēl otrās ceturtdaļas vidū mājinieku pārsvars bija 17 punkti (42:25).Turpinājumā viesi pamazām starpību deldēja un trešās ceturtdaļas beigās panāca izlīdzinājumu 60:60. Spēles pēdējā posmā laukumā jau dominēja Viļņas komanda.VEF Rīga basketbolisti ceturtdaļfinālā divreiz pieveica Prienu Rūdupis – 91:65 un 82:67.