Rīgā +6 °C
Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

VEF Rīga svin pārliecinošu uzvaru BBL ceturtdaļfināla pirmajā spēlē

VEF Rīga basketbolisti Baltijas līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē savā laukumā pārliecinoši ar 91:65 (57:34) pieveica Prienu Rūdupis komandu un izvirzījās vadībā sērijā līdz divām uzvarām 1:0. Atbildes spēle 19.martā Lietuvā.Pēc līdzīgā cīņā aizritējušās pirmās ceturtdaļas otrajā mājinieki pretiniekus piecas minūtes atstāja “sausā” un paši veica strauju izrāvienu, no 30:27 panākot 47:27.

Otrajā puslaikā starpība sasniedza 25 punktu atzīmi (64:39), uz brīdi Rūdupis basketbolisti to nedaudz samazināja, taču nopietni vefiešu uzvaru neapdraudēja ne brīdi.Citā ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Viļņas Lietuvos rytas basketbolisti savā laukumā tikai pēdējās sekundēs izcīnīja uzvaru 90:89 pār Šiauliai vienību.