Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

VEF Rīga zaudē Asseco Prokom basketbolistiem VTB Vienotās līgas spēlē

VEF Rīga basketbolisti piedzīvojuši zaudējumu VTB Vienotās līgas B grupas turnīra otrās kārtas spēlē. Sestdien Arēnā Rīga viņi ar 63:76 (32:44) piekāpās Polijas klubam Gdiņas Asseco Prokom.

Kurtinaitis: uz Eirolīgas komandas fona pārliecinājāmies, ka jāturpina strādāt

Pirmajā puslaikā cīņa aizritēja mainīgam sekmēm. Jau ar pirmajām minūtēm viesi pārņēma vadību (2:9) un mača gaitā to ne reizi nezaudēja. Pēc Valtera trīspunktnieka starpība saruka līdz 15:19, taču Polijas komanda tūlīt atjaunoja desmit punktu pārsvaru (15:25). Rīdzinieki pievilka līdz mīnus trīs (22:25), bet Asseco Prokom basketbolisti, kuri bija krietni precīzāki metienos no spēles, atbildēja ar deviņiem punktiem pēc kārtas.

Otro puslaiku viesi sāka ar vēl sešiem punktiem, un vefiešu situācija kļuva kritiska – 32:50. Labu brīdi Polijas kluba pārsvars turējās apmēram 15 punktu robežās, ceturtās ceturtdaļas sākumā izdevās deficītu samazināt līdz 57:65, taču viesi šo nelielo ofensīvu apturēja un aizvadīja spēli līdz beigām.

Kā zināms, turnīra pirmajā spēlē vefieši dramatiskā cīņā viesos pārspēja Tallinas Kalev komandu 70:69. Nākamā spēlē rīdziniekiem paredzēta 31.oktobrī Kauņā pret Žalgiri. VEF Rīga pretinieki B grupas turnīrā vēl būs Mariupoles Azovmaš un Maskavas apgabala Himki.