Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

Abas Latvijas skolēnu komandas ierindojas 6.vietā pasaules čempionātā krosā

Izraēlā noslēdzies Pasaules skolēnu čempionāts krosā, kurā 280 dalībnieki no 18 valstīm (1996.-1999.g.dz.)startēja divās distancēs - 3330m jaunietēm un 5050m jauniešiem.Starp jaunietēm no Latvijas komandas vislabāk nostartēja Simona Alise Salmiņa (Līvānu BJSS), kura izcīnīja 20.vietu - 13min. 52sek., Anna Svetlova (Preiļu novada BJSS) finišēja 24.

vietā - 14min. 21sek., Anitai Smanei (Ilūkstes novada SS) 28.vieta ar rezultātu 14min. 35sek., komandā startēja arī Jekaterina Kulago (Rīgas SS "Arkādija") 29.vieta - 14min. 41sek., Livija Grantiņa (Liepājas sporta skola) 33.vieta - 15min. 18sek. un Jana Fedotovska (Aizkraukles sporta skola) 34.vieta - 15min. 27sek. Komandu vērtējumā uzvarēja Austrālijas izlases skrējējas, otrajā vietā - Turcijas komanda, treša vieta Izraēlas izlases komandai, bet Latvijas jaunietēm 6.vieta.Jauniešiem sekojošie rezultāti: Helvijs Francs Dāvids (Limbažu un Salacgrīvas sporta skola) 23.vieta - 17min. 33sek., Kristaps Kļava (Talsu novada SS) 25.vieta - 17min. 49sek., Edijs Teiermanis (Ventspils novada BJSS) 26.vieta - 17min. 59sek., Ruslans Smolonskis (Bauskas novada BJSS) 29.vieta - 18min. 01sek. Ilūkstes novada Sporta skolas audzēknis Aleksejs Mališevs finišēja 34.vietā ar rezultātu 19min. 05sek., Mārtiņam Dāboliņam no Jēkabpils sporta skolas 40.vieta - 19min. 52sek. Kopvertējumā jauniešiem uzvarēja Turcijas komanda, otro vietu izcīnīja Austrālijas krosisti, trešajā vietā Beļgijas jaunieši. Latvijas jauniešu komanda arī izcīnīja 6.vietu.Starptautiskā Skolu sporta federācija (ISF) krosa sacensības rīko reizi divos gados, nākošās sacensības notiks 2016.gadā Budapeštā (Ungārija).