Rīgā +19 °C
Sestdiena, 4. maijs
Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Kamaniņu braucējam Rubenim piektā vieta Pasaules kausa posmā Sočos

Latvijas kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis svētdien izcīnīja piekto vietu 2014.gada ziemas olimpisko spēļu trasē Sočos notiekošajā Pasaules kausa kamaniņu sportā noslēdzošajā, devītajā, posmā.

Pēc pirmā brauciena Rubenis negaidīti atradās līderpozīcijā, bet otrajā sasniedza 20.rezultātu un summā vien par 0,001 sekundi atpalika no ceturto vietu izcīnījušā itāļu veterāna Armīna Cīgelera.

13.vietu posmā izcīnīja Inārs Kivlenieks, kurš braucienos uzrādīja 15. un 14. rezultātu, bet vien 20.vietā noslēgumā palika Kristaps Mauriņš. Pēc pirmā brauciena Mauriņš bija augstajā, sestajā, vietā, bet otrajā nobraucienā viņš pieļāva kļūdu jau startā un braucienā sasniedza vien 26.rezultātu.

Uzvaru izcīnīja vācietis Andijs Langenhans, kurš summā vien par 0,004 sekundēm apsteidza krievu Albertu Demčenko, bet vēl par 0,014 sekundēm lēnāks bija vācietis Davids Mellers.

Rubenis uzvarētājam zaudēja 0,135 sekundes, Kivlenieks atpalika par 0,330 sekundēm, bet Mauriņš - 0,462 sekundes.
Abos braucienos agrāk startējošie sportisti uzrādīja ievērojami labākos rezultātus nekā tie, kas startēja beigu daļā.

Vēlāk svētdien risināsies arī stafetes sacensības, noslēdzot Pasaules kausa sezonu.

Jau ziņots, ka sieviešu sacensībās sestdien Elīza Tīruma izcīnīja astoto vietu, bet jaunā Ulla Zirne ierindojās 13.pozīcijā. Savukārt divniekos sestdien bronzas medaļu izcīnīja Juris un Andris Šici, kamēr Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš ieņēma 14.pozīciju.