Rīgā +6 °C
Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

Latvijas biatlonisti 20 kilometru distancē ierindojas lejasgalā

Čehijā ticis aizvadīts Pasaules kausa izcīņas posms biatlonā vīriešiem 20 kilometru distancē. Visi trīs Latvijas biatlonisti sacensības noslēdza tabulas lejasgalā, bet par posma uzvarētāju kļuva krievu sportists Andrejs Makovejevs.

Vislabāko rezultātu uzrādīja Jānis Bērziņš, kurš finišēja 78.vietā, pieļaujot tikai vienu kļūdu pēdējā no četrām šaušanām. 95.vietu ieņēma cits latvietis - Ilmārs Bricis, kurš no sacensību uzvarētāja atpalika par 11 minūtēm un 39,9 sekundēm, bet Edgars Piksons sacensības nepabeidza.

Par posma uzvarētāju kļuva Krievijas pārstāvis Andrejs Makovejevs, kurš finišēja bez nevienas kļūdas, trasi veicot 47 minūtēs un 19 sekundēs. 2.vietā palikušais norvēģis Emīls Hegli Svendsens no A.Makoveja atpalika par 59,7 sekundēm, bet trešajā pozīcijā ierindojās zviedrs Bjērns Ferijs ar laiku 48:33,7 minūtes.