Svētdiena, 13. oktobris
Irma, Mirga

Latvijas florbolistes par spīti elektrības zudumam svin otro panākumu pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā

Latvijas sieviešu florbola izlase Valmierā notiekošā pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra otrajā mačā trešdien ar 4:2 (2:1, 0:0, 2:1) uzvarēja Vāciju.

Latvijas vienībai šī bija otrā uzvara divās turnīra spēlēs, kas gūta pat neskatoties uz to, ka pirmajā trešdaļā mačs elektrības padeves traucējumu dēļ uz aptuveni desmit minūtēm tika pārtraukts.

Pirmās trešdaļas vidū Latvijas izlasi vairākumā vadībā izvirzīja Gunita Kārkliņa. Trešdaļas beigu daļā Vācijas vienība panāca neizšķirtu, tomēr Santas Torsteres precīzais raidījums ļāva mājiniecēm atgūt vadību.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešās trešdaļas piektajā minūtē 3:1 Latvijas izlases labā panāca Diāna Isjomina. Trešās trešdaļas vidū vācietes pamanījās raidīt bumbiņu savas komandas vārtos, bet līdz mača beigām atguva tikai vienus vārtus.

Pārējās turnīra otrās kārtas spēlēs trešdien Igaunijas cīnījās neizšķiti 2:2 (0:1, 2:1, 0:0) ar Dāniju, bet Slovākija ar 14:0 (2:0, 4:0, 8:0) sagrāva Itāliju.

Kā ziņots, pirmajā dienā Latvijas florbolistes otrdien ar 4:2 pieveica Slovākiju. Tāpat otrdien Igaunija ar 10:3 sagrāva Itāliju, bet Dānija sīvā cīņā ar 6:5 pieveica Vāciju.

Pēc divām kārtām Latvijas izlase turnīrā ieņem pirmo vietu ar četriem punktiem, bet ar trim punktiem tās tuvākās sekotājas ir Igaunijas un Dānijas florbolistes.

Turpinājumā ik pēc dienas līdz sestdienai Latvijas izlasi sagaidīs mači arī attiecīgi ar Itāliju, Dāniju un Igauniju.

Balceram potītes lūzums Šveices hokeja līgas mačā

Cīrihes "Lions" Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers piektdien Šveices hokeja līgas (NL) spēlē ir lauzis potīti un nespēlēs līdz gadu mijai, sestdien savā interneta mājaslapā paziņoja klubs.