Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

Svendsenam otrā uzvara, Bricim sprintā 23.vieta

Ilmārs Bricis izcīnījis 23.vietu Pasaules kausa izcīņas pirmā posma sacensībās 10 kilometru sprintā Estešundā (Zviedrija). Šaujot stāvus, Latvijas sportists pieļāva vienu kļūdu un bija spiests slēpot soda apli. Finišu viņš sasniedza pēc 26 minūtēm un 37,9 sekundēm.Tāpat kā divas dienas iepriekš 20 km klasiskajā distancē, dubultuzvaru svinēja Norvēģijas biatlonisti Emils Hegle Svendsens un Ūle Einars Bjerndalens, bet trešo vietu ieņēma francūzis Martins Furkads.

Turklāt Svendsens savus tuvākos konkurentus apsteidza par spīti vienai kļūdai šaušanā (abi pārējie laureāti šāva “tīri”). Norvēģijas biatlonisti ieņēma četras no pirmajām sešām vietām.Bricis uzvarētājam zaudēja minūti un 36 sekundes. Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā viņš ar 32 punktiem ieņem 25.vietu. Līderim Svendsenam ir 120 punktu.Edgars Piksons ar vienu kļūdu šaušanā 98 dalībnieku konkurencē ieņēma 73.vietu (+3:20,9). Savukārt Andrejs Rastorgujevs katrā šautuvē pieļāva pa divām kļūdām un ierindojās 76.vietā (+3:37,8).Svētdien paredzētajām iedzīšanas sacensībām kvalificējās 60 labākie, arī Bricis. Kā zināms, tiesības startēt dāmu iedzīšanas sacensībās ar piektdien sprintā izcīnīto 27.vietu nodrošinājusi Madara Līduma.