Trešdiena, 16. oktobris
Daiga, Dinija, Dinārs

Cauņas pārstāvētais klubs Eiropas līgas astotdaļfinālā tiksies ar Porto

Aleksandra Cauņas pārstāvētais klubs Maskavas CSKA Eiropas līgas sešpadsmitdaļfināla atbildes spēlē savā laukumā -14 grādu salā nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar Grieķijas klubu Saloniku PAOK. Pirmajā spēlē viesos CSKA futbolisti svinēja uzvaru 1:0, divu spēļu summā uzvarēja 2:1 un iekļuva astotdaļfinālā.

Viņu nākamie pretinieki būs portugāļu kluba Porto futbolisti, kuri par spīti zaudējumam 0:1 atbildes spēlē savā laukumā divu spēļu summā pēc viesos gūto vārtu noteikuma pārspēja spāņu Sevilla (pirmā spēle 2:1, summā 2:2).67.minūtē viesi guva vārtus un panāca izlīdzinājumu divu spēļu summā, taču 80.minūtē Sergejs Ignaševičs pēc Vagnera Lava nerealizētā 11 metru soda sitiena pamanījās raidīt bumbu vārtos – 1:1. Cauņa devās CSKA pamatsastāvā un nospēlēja līdz 62.minūtei, kad viņu nomainīja Jevgeņijs Aldoņins.Ceturtdien Eiropas līgas izslēgšanas turnīra pirmās kārtas atbildes spēli viesos pret portugāļu klubu Braga aizvadīs Artjoma Rudņeva pārstāvētais Polijas klubs Poznaņas Lech (pirmais mačs 1:0).

(papildināta ar 2.rindkopu)

Izcelties ganāmpulkā

Divvirzienu līgums Anžejam Pasečņikam paver iespējas Milvoki Bucks pārbaudes spēlēs.