Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

FK Ventspils futbolisti uzvar Jūrmalā

LMT futbola virslīgas līderi FK Ventspils futbolisti 14.kārtas pirmajā spēlē Slokas stadionā ar 1:0 (1:0) uzvarēja FK Jūrmala komandu, ziņo Latvijas Futbola federācija.Pirmajā puslaikā savus 11.vārtus sezonā sezonā, realizējot 11 metru soda sitienu, guva čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Vīts Rimkus. Pēc pārtraukuma rezultāts vairs nemainījās.

Līdz ar šo uzvaru FK Ventspils pārsvars pār otrajā vietā esošo Skonto pieaudzis līdz 11 punktiem. Tiesa, ventspilnieki aizvadījuši par četrām spēlēm vairāk nekā skontieši.

Piektdien LMT virslīgā notiks divas spēles: Liepājas metalurgs — Daugava un Vindava — JFK Olimps/ASK. Sestdien: Dinaburg — Blāzma.