Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Kārtējo uzvaru LMT virslīgas turnīrā izcīnījuši turnīra tabulas līderi Liepājas metalurga futbolisti. Trešdien viņi ar 5:1 (1:0) viesos pārliecinoši pieveica Olimps/RFS komandu.Turnīra tabulā liepājnieki par trim punktiem apsteidz tuvākos sekotājus FK Ventspils un par četriem punktiem Skonto vienību, kas otrajā trešdienas spēlē Rēzeknē uzvarēja Blāzmu 1:0.

Uzvaras vārtus kompensācijas laikā guva Vladimirs Dvailišvili.Liepājas metalurga un Olimpa spēlē jau 4.minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Kristaps Grebis. Vārtsarga atsisto bumbu viņš no tuvas distances raidīja vārtos. Teritoriāls pārsvars bija liepājniekiem, taču arī rīdzinieki izveidoja vairākas vārtu gūšanas iespējas.Nepilnās 15 minūtēs pēc pārtraukuma rezultāts kļuva 3:0. Vispirms vārtus ar galvu guva Ģirts Karlsons, bet drīz pēc tam Grebis realizēja 11 metru soda sitienu. Vēl apmēram 20 minūtes vēlāk otros vārtus spēlē pēc Ivanova uzvarētās cīņas rīdzinieku soda laukumā guva arī Karlsons – 4:0. Mača nogalē laukuma saimniekiem izdevās gūt goda vārtus – izgājienu viens pret vienu realizēja Danils Turkovs. Taču jau brīdi vēlāk Grebis otro reizi reizi spēlē realizēja pendeli, noformējot hettriku un atjaunojot četru vārtus pārsvaru – 5:1.Ar 15 precīziem raidījumiem Karlsons un Grebis tagad dala līderpozīcijas virslīgas rezultatīvāko futbolistu sarakstā.Nākamās virslīgas spēles paredzētas sestdien. Savukārt ceturtdien Daugavpilī vietējais klubs Dinaburg aizvadīs UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 1.kārtas pirmo spēli pret Igaunijas vienību JK Nomme Kalju.LMT virslīgas turnīra tabula:1.    L.metalurgs    17    13    3    1    47-12    422.    FK Ventspils    17    12    3    2    45-12    393.    Skonto    17    12    2    3    51-16    384.    Jūrmala-VV    16    7    4    5    22-25    255.    Dinaburg    16    7    4    5    19-17    256.    Olimps/RFS    17    4    4    9    22-37    167.    Blāzma    17    2    3    12    10-41    98.    Daugava    17    1    4    12    17-55    79.    Tranzīts    16    0    7    9    10-28    7

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...