Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Izraēla vienīgā no Latvijas futbola izlases pretiniecēm uzvar pārbaudes cīņā

Izraēlas futbola izlase vienīgā no 2010. gada Pasaules kausa kvalifikācijas Eiropas zonas 2. grupas, kur spēlē arī Latvijas valstsvienība, trešdien izcīnīja uzvaru pārbaudes cīņā, informē Starptautiskā futbola federācija.Josi Benajuns guva vārtus spēles 76. minūtē, nodrošinot Izraēlas izlasei uzvaru Telavivā ar 1:0 pār Ungāriju.

Spēle noritēja lēnā tempā, un kā pēc tās atzina mājinieku galvenais treneris Drors Kaštans, abu komandu parādītā snieguma kvalitāte bijusi zema. "Ar tādu sniegumu būs par maz, lai nākošajā spēlē uzvarētu Grieķiju, taču mēs guvām labu mācību," sacīja Kaštans.Grieķijas izlase Atēnās spēlēja neizšķirti 1:1 ar Dāniju. Rezultātu četras minūtes pēc otrā puslaika sākuma atklāja dānis Jonass Borings, bet cīņas 61. minūtē Fanis Gekas, gūstot savus 13. vārtus izlases rindās, panāca izlīdzinājumu. Grieķija ir 2. grupas līdervienība.Šveices izlase Ženēvā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Bulgāriju. Mājiniekiem vārtus pirmā puslaika pēdējā minūtē guva Bendžamins Hugels.Vēl viena grupas komanda Moldova nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Maķedoniju. Vienīgos vārtus moldoviem 60. minūtē guva Valeriu Androničs.Jau ziņots, ka Latvijas izlase Limasolā (Kipra) trešdien aizvadīja spēli pret Armēniju, kas noslēdzās bez vārtu guvumiem.Nākošās spēles Eiropas zonas 2. kvalifikācijas grupā notiks 28. martā. Latvija viesos spēlēs pret Luksemburgu, Izraēla uzņems Grieķiju, bet Moldova uzņems Šveici.

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...