Rīgā +20 °C
Ceturtdiena, 16. maijs
Edijs, Edvīns

Kārtējo zaudējumu Anglijā piedzīvojuši Queens Park Rangers futbolisti

Zaudējumu sēriju Anglijas otrās (Championship) līgas turnīrā turpina Kaspara Gorkša pārstāvētā kluba Queens Park Rangers futbolisti.Kārtējā spēlē viņi ar 0:1 izbraukumā zaudēja Coventry City vienībai. Vienīgos vārtus laukuma saimnieku labā 10.minūtē guva Gerijs Digans.Latvijas futbola valstsvienības aizsargs laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

73.minūtē Gorkšam bija laba izdevība panākt izlīdzinājumu, taču viņa raidījumu no sešu metru attāluma atvairīja pretinieku vārtsargs.Savukārt divas minūtes vēlāk latviešu aizsargs izpelnījās brīdinājumu.Turnīra tabulā QPR komanda ar 34 punktiem 30 spēlēs ieņem 17.vietu.