Rīgā +4 °C
Svētdiena, 20. oktobris
Leonīda, Leonīds

Liepājas metalurgs zaudē Vaslui UEFA kausa izcīņas kvalifikācijas spēlē

Liepājas metalurga futbolisti UEFA kausa izcīņas otrās kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē ar 0:2 (0:0) zaudēja Rumānijas klubam Vaslui. Atbildes spēle paredzēta 28.augustā Rumānijā. Pamatturnīra pirmajā kārtā iekļūs klubs, kas uzvarēs divus spēļu summā.

Pirmajā puslaikā laukumā valdīja līdzīga spēle. Vispirms divus diezgan bīstamus momentus izveidoja viesi, bet pēc tam bumba pārsvarā uzturējās laukuma vidusdaļā. Liepājniekiem labākā izdevība gūt pirmos vārtus bija Ģirtam Karlsonam. Pēc brīvsitiena izspēles viņš ar galvu sita nedaudz garām vārtiem.

Nevienai komandai neizdevās iegūt vērā ņemamu pārsvaru arī pēc pārtraukuma, un spēles likteni izšķīra divas mājinieku vārtsarga Šteinbora kļūdas. 70.minūtē senegālietis Usmans N’Dojē no aptuveni 30 metriem izpildīja soda sitienu, bumba lidoja apakšējā vārtu stūrī, un vārtsargs, neveikli cenšoties to atsist, ievirzīja to savos vārtos. Jau piecas minūtes vēlāk Šteinbors netika galā ar vēl vienu tālsitienu – Vaslui bulgāru leģionāra Staņislava Genčeva triektā bumba ielidoja vārtos zem pārliktņa.

Rumānijas komanda veiksmīgāk izmantoja savas iespējas, un, lai gan neizšķirts būtu bijis taisnīgāks iznākums, izbraukumā liepājniekiem nāksies doties ar divu vārtu deficītu un niecīgām cerībām iekļūt pamatturnīrā.