Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Atlant hokejisti sagrauj Lokomotiv un kvalificējas Gagarina kausa finālam

Mitišču Atlant hokejisti pirmie iekļuvuši Gagarina kausa izcīņas finālā. Pusfināla sērijas sestajā spēlē sestdien savās mājās viņi ar 8:2 pārliecinoši pieveica KHL regulārās sezonas Rietumu zonas spēcīgāko klubu Jaroslavļas Lokomotiv un vinnēja visā sērijā 4:2. Atlant pretinieki finālā kļūs zināmi Ufas Salavat Julajev un Magņitogorskas Metallurg klubu divcīņā (sērijā 3:2).

Jau cīņas pašā sākumā komandas pusminūtes laikā apmainījas ar vārtu guvumiem. Uz Andreja Subotina precīzo metienu mājinieki nekavējoties atbildēja ar Dmitrija Upera raidījumu. Otrās trešdaļas sākumā Jans Mareks un Sergejs Mozjakins minūtes laikā divreiz raidīja ripu Lokomotiv vārtos, bet 63 sekundes līdz otrajam pagarinājumam Oļegs Petrovs panāca 4:1.Četrarpus minūtes pēc trešā perioda sākuma Jaroslavļas hokejisti izspēlēja skaitlisko vairākumu, taču jau 21 sekundi vēlāk viņu atdzimušās cerības pazudināja Petrovs, gūstot otros vārtus spēlē (tūlīt tam arī pašu aizsargs Uričevs, kurš nopelnīja 5+20 minūšu sodu).Pēdējās šaubas par mača uzvarētājiem septiņas minūtes līdz beigām izgaisināja Jaroslavs Obšuts (6:2). Bet pēdējās 62 sekundēs Oļegs Petrovs (viņam hettriks!) un  Igors Musatovs padarīja rezultātu pavisam graujošu.