Rīgā +22 °C
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Daugaviņam un Senators kārtējā uzvara

Nacionālajā Hokeja līgā ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas Senators, kas izbraukuma spēlē pēcspēles metienos ar 3:2 pārspēja Monreālas Canadiens.

Rezultātu kāda no vienībām spēja atklāt tikai trešā perioda sākumā, kad precīzs raidījums vārtos, spēlējot mazākumā, padevās Canadiens spēlētājam Tomašam Plekanecam. Pateicoties Kailam Tarisam un Džeisonam Specam, Senators spēja panākt sev labvēlīgu rezultātu 2:1. Maks Pačioreti mājiniekiem gan vēl rezultātu izlīdzināja - 2:2. Uzvarētāju nācās noteikt pēcspēles metienu sērijā, jo papildlaikā uzvaras vārtus nevienam gūt neizdevās. Vienīgo precīzo pēcspēles metienu realizēja Daniels Alfredsons, atnesot uzvaru Otavas Senators ar 3:2.

Kaspars Daugaviņš laukumā pabija 5:52 minūtes, kuru laikā spēja uzvarēt vienā no diviem iemetieniem.

Otavas Senators ar 56 punktiem Austrumu konferencē atrodas 5.vietā, izcīnot uzvaras 25 no 46 aizvadītajām spēlēm.