Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Daugaviņš ar uzvaru debitē NHL

Kaspars Daugaviņš (21) kļuvis par Latvijas 17.hokejistu, kurš spēlējis Nacionālajā Hokeja līgā (NHL). Viņa debija notika aizvadītajā naktī spēlē, kurā Otavas Senators ar 2:0 pieveica Ņujorkas Rangers.

* UZZIŅA - Latvijas hokejisti NHL vēsturē

Savu debiju NHL Daugaviņš piedzīvoja Ņujorkā. Pirmajā cīņā viņš laukumā pavadīja astoņas minūtes un 26 sekundes, kuru laikā izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem. Viņa lietderības koeficients saglabājās neitrāls.

Jau vēstīts, ka Daugaviņu nupat izsauca no fārmkluba Binghemtonas Senators, jo NHL klubam ir problēmas ar malējiem uzbrucējiem (traumas un bāls sniegums). Šī ir pirmā reize, kad Daugaviņš izsaukts uz NHL klubu.

Senators izvēlējās Daugaviņu 2006.gada NHL draftā ar kopējo 91.kārtas numuru. Kopš tā laika viņš spēlējis vien fārmklubā un Ontario Hokeja līgā.

Ceturtdien savas spēles aizvadīja arī pārējie trīs klubi, kuru rindas stiprina Latvijas hokejisti.

Losandželosas Kings turpina sekmīgu sniegumu un šoreiz ar 4:0 apspēlēja Anaheimas Ducks vienību. Trīs no četriem vārtiem komanda guva otrajā periodā. Raitis Ivanāns nospēlēja piecas minūtes un pēdējā periodā atzīmējās ar kautiņu pret Šeldonu Brūkbanku.

Dalasas Stars ar 2:5 zaudēja Monreālas Canadiens hokejistiem. Aizsarga Kārļa Skrastiņa rēķinā viens metiens pa vārtiem, divu minūšu noraidījums un pozitīvs lietderības koeficients +1.

Smagu zaudējumu piedzīvoja Filadelfijas Flyers hokejisti, kas ar 0:4 kapitulēja Toronto Maple Leafs. Oskaram Bārtulim šī bija neveiksmīga spēle, jo viņš nospēlēto 16 minūšu laikā nopelnīja lietderības koeficientu -3.