Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Hokeja klubs Rīga kārtējā Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē ceturtdien Arēnā Rīga ar 2:4 piekāpās jaunatnes hokeja klubam Spartak no Maskavas. Rīdzinieku zaudējumu sērija čempionātā sasniegusi jau piecas spēles.Pirmās trešdaļas vidū “aizturētā soda” situācijā viesu komanda izspēlēja elegantu kombināciju un izvirzījās vadībā.

Taču jau trīs minūtes vēlāk rīdzinieki panāca izlīdzinājumu – vārtu priekšā veiklākais izrādījās Juris Upītis.Otrajā periodā laukuma saimniekiem bija vairākas iespējas spēlēt skaitliskā vairākumā, arī piecatā pret trijiem, taču Spartak vārtsargu pārspēt nekādi neizdevās. Vienu reizi ripa trāpīja pa pārliktni.Trešās trešdaļas sākumā kādā no epizodēm HK Rīga hokejisti pasīvi nospēlēja savu vārtu priekšā un ļāva otro reizi pārspēt vārtsargu Gudļevski. Un atkal dažas minūtes vēlāk rezultāts kļuvs neizšķirts – pēc skaistas Indraša piespēles ripu vārtos ieraidīja Raimonds Vilkoits.Pagāja vēl sešas minūtes, un MHK Spartak izvirzījās vadībā trešo reizi, realizējot pretuzbrukumu divatā pret vienu aizsargu. Vēl vienu reizi atspēlēt deficītu vairs neizdevās, kaut pamatlaika beigās laukuma saimniekiem bija vairākas labas iespējas gūt trešos vārtus. Ceturto reizi ripa ieslīdēja tukšos rīdzinieku vārtos.MHL Ziemeļrietumu grupas tunīra tabulā ar 56 punktiem 30 spēlēs rīdzinieki saglabā pirmo vietu, bet Rietumu zonas tabulā ir otrie. Nedēļas nogalē HK Rīga savā laukumā aizvadīs divas spēles – sestdien pret Maskavas apgabala Šerif un svētdien pret Rietumu zonas līdervienību Krasnaja armija.