Trešdiena, 16. oktobris
Daiga, Dinija, Dinārs

HK Rīga hokejisti MHL čempionātā izcīna septīto uzvaru pēc kārtas

Hokeja kluba Rīga spēlētāji piektdien Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Piņķos ar 2:0 uzvarēja Baltkrievijas klubu Minskije zubri. Šī rīdziniekiem bija septītā uzvara MHL čempionātā pēc kārtas un viņi saglabā pirmo vietu MHL Ziemeļrietumu grupas turnīra tabulā.Tāpat kā dienu iepriekš, pirmā trešdaļa aizritēja līdzīgā cīņā.

Astotajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Māris Bičevskis. Laukuma stūrī veiksmīgi pacīnījās Biezais, atspēlēja ripu vārtu priekšā pārtnerim, kurš eleganti apspēlēja minskiešu vārtsargu.Minimāls pārsvars saglabājās līdz 32.minūtei, kad ar negaidītu metienu no zilās līnijas otro reizi ripu viesu vārtos raidīja Ēriks Ševčenko. Gan līdz, gan pēc tam ik pa brīdim abu komandu spēlētāji noskaidroja attiecības dūru cīņās.Trešajā trešdaļā pārsvars piederēja Minskas hokejistiem, taču Kristeru Gudļevski pārspēt viņi tā arī nespēja un no Rīgas bija spiesti aizbraukt bez punktiem.Kā zināms, ceturtdien abu komandu pirmajā spēlē rīdzinieki svinēja graujošu uzvaru 8:1.MHL Ziemeļrietumu grupas turnīra tabulas galvgalā HK Rīga ir 48 punkti (21 spēlē), Jaroslavļas Loko 47 (26), Minskije zubri 39 (23).Nākamo spēli HK Rīga hokejisti aizvadīs 17.novembrī pret Minskas Junostj, ievadot astoņu maču izbraukuma sēriju.