Rīgā +21 °C
Otrdiena, 2. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina

Kārlim Skrastiņam trīs rezultativitātes punkti un pirmās zvaigznes tituls

Lielisku spēli Nacionālās hokeja līgas čempionātā viņnakt aizvadījis latviešu aizsargs Kārlis Skrastiņš. Dalasas Stars kluba mačā ar Detroitas Red Wings (4:3) viņš guva divus vārtus, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.Otrās trešdaļas sākumā Skrastiņš panāca izlīdzinājumu 1:1, trīs minūtes līdz perioda beigām asistēja Džeimsam Nīlam trešo vārtu guvumā (3:2), bet trešās trešdaļas otrajā minūtē guva uzvaras vārtus dalasiešu labā.

Skrastiņam šie bija pirmie divi vārtu guvumi sezonā pēc 32 “sausām” spēlēm Stars rindās, turklāt pirmo reizi NHL karjerā viņš vienā spēlē atzīmējās ar diviem precīziem metieniem. Trīs rezultativitātes punkti mačā ir arī viņa karjeras rekords.“Šo brīdi es gaidīju ilgu laiku. Pēdējās spēlēs man bija dažas labas izdevības, taču ripa negāja vārtos. Šodien hokeja dievi bija manā pusē. Esmu ļoti priecīgs, bet pats galvenais, ka mēs uzvarējām spēlē,” aizokeāna ziņu aģentūras citē Latvijas hokejistu.